Apple zainteresowany tańszymi iPhone’ami?

Apple zainteresowany tańszymi iPhone’ami?01.03.2011 10:06
Apple zainteresowany tańszymi iPhone’ami?
Jakub Płaza

Apple się ceni – temu stwierdzeniu trudno zaprzeczyć. Nowe generacje iPhone’ów kosztują bez porównania więcej niż konkurencyjne urządzenia z najwyższej półki. Wiele osób nie może sobie na nie pozwolić – nawet przy przedłużaniu umowy z operatorem. Zgodnie z najświeższymi wieściami amerykański gigant planuje nieco zmienić swoją dotychczasową politykę. Czy iPhone'y staną się osiągalne dla „zwykłych śmiertelników”?

Według Toniego Sacconaghiego - analityka z Bernstein Research - nastąpi to już w niedalekiej przyszłości. Autor raportu rozmawiał z trzema ważnymi osobami z Apple'a, w tym z Timem Cookiem, który zdradził, że jego zamiarem jest zwiększenie liczby sprzedawanych iPhone’ów. Dyrektor operacyjny przyznał również, że Apple „chce rozwijać tańsze oferty” i ma kilka asów w rękawie, które pomogą w osiągnięciu zamierzonego rezultatu - również na rynku pre-paid. Apple nie chce, żeby jego produkty skierowane były przede wszystkim do ludzi bogatych – podsumowuje Tim Cook.

Wygląda na to, że amerykański producent faktycznie planuje poważne zmiany. Czy już wkrótce zobaczymy tańsze wersje iPhone’ów? A może kolejne generacje będą sprzedawane za mniejsze pieniądze? Zapewne pojawią się także nowe rozwiązania dla klientów korzystających z opcji pre-paid. Poczekajmy na kolejny krok i oficjalne stanowisko Apple'a.

Źródło: Unwired view

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)