Applemania w nowej odsłonie (ale jeszcze nie teraz)

Applemania w nowej odsłonie (ale jeszcze nie teraz)

Applemania w nowej odsłonie (ale jeszcze nie teraz)
Gniewomir Świechowski
24.05.2010 11:00, aktualizacja: 24.05.2010 13:00

Chcielibyśmy uprzedzić Was, że od jutra Applemania pojawi się w nowej odsłonie. Kończymy właśnie pracę nad nową szatą graficzną oraz wprowadzaniem nowych funkcjonalności, które - mamy nadzieję - sprawią, że strona będzie dla Was jeszcze bardziej interesująca i przyjazna.

Aktualizacja: Ze względu na opinię wielu czytelników, którym nie podobają się planowane zmiany postanowiliśmy wstrzymać zmiany i wspólnie z wami znaleźć lepsze rozwiązanie. Przez najbliższe dni popracujemy z naszymi ekspertami, aby zaproponować wam inny – niż ten na Gadżetomanii, wygląd “streamu” bloga. Z chęcią weźmiemy też pod uwagę wasze propozycje, jak powinien wyglądać.

Zmiany planujemy przeprowadzić po północy, więc Applemania może przez pewien czas być niedostępna dla czytelników. Rano będziecie mogli zapoznać się z nowym wyglądem bloga i funkcjonalnościami. Wiem, że większość internautów jest bardzo konserwatywna, gdy chodzi o wygląd ich ulubionych serwisów, jednak mam nadzieję, że się wam spodobają.

Uwagi, znalezione błędy i pomysły zamieszczajcie w komentarzach pod tym wpisem lub wysyłajcie na adres e-mail redakcja@applemania.pl. Odpowiemy na wszystkie wasze wiadomości. Mam nadzieję, że pomożecie nam ulepszyć naszego bloga.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)