Apprzegląd #17 - czyli gry i aplikacje które warto dziś pobrać ze sklepu

Apprzegląd #17 - czyli gry i aplikacje które warto dziś pobrać ze sklepu

Apprzegląd #17 - czyli gry i aplikacje które warto dziś pobrać ze sklepu
Zbigniew Kowal
18.02.2015 18:38, aktualizacja: 18.02.2015 19:38

Zaglądamy do trzech najpopularniejszych mobilnych sklepów w celu znalezienia ciekawych gier i aplikacji do pobrania. W naszym zestawieniu znalazło się miejsce zarówno dla produkcji płatnych jak również darmowych aplikacji. Szczegóły w rozwinięciu wpisu.

Zanim zaczniecie przeglądać wybrane na dziś tytuły, krótkie przypomnienie zasad .W ApPrzeglądzie staram się publikować tylko te aplikację które spełnią jeden z trzech warunków: apka jest w promocji, apka właśnie pojawiła się na rynku lub z różnych powodów zyskuje na popularności w sklepie. Może zatem zdarzyć się, że w propozycjach będą pojawiać się starsze gry lub programy na które warto w danym momencie zwrócić uwagę.

App Store:

Timelines: Assault On America - bardzo ładna graficznie strategia czasu rzeczywistego, wydana przez ekipę mającą na swoim koncie takie tytuły jak Disciples oraz Jagged Alliance. Graczom serwowana jest alternatywna wizja II Wojny Światowej. W tej historii Adolf Hitler ginie, ale nie oznacza to końca wojny. Główna kampania składa się z 12 misji w których Trzecia Rzesza dokonuje inwazji na Amerykę. Co ważne, w grze znajdziecie także rozbudowany tryb sieciowy.

King of Thieves - kolejna udana produkcja od twórców Cut the Rope. Tym razem projektanci ZeptoLab zaproponowali nam nietuzinkowe połączenie gry zręcznościowej oraz Tower defense’a. Setki graczy z całego świata włamują się do lochów zaprojektowanych przez innych użytkowników w celu ograbienia ich z kosztowności. Skojarzenia z mechaniką Clash of Clans są tutaj jak najbardziej na miejscu – budujemy własne podziemia i staramy się zdobywać surowce od innych.

Fort Raiders SMAAASH! - kolejna produkcja która inspirację czerpała z Clash of Clans. Zadaniem gracza jest budowanie dobrze ufortyfikowanej twierdzy oraz szkolenie armii zdolnej do zaatakowania wrogich baz. Osadzenie fabuły w realiach fantasty pozwoliło twórcom na zaimplementowanie pixelartowej grafiki, która przykuwa do ekranu paletą kolorów.

Google Play:

Motorsport Manager - gdybym był szefem marketing Formuły 1 to już pisałbym do Christiana Westa z propozycja współpracy. Jak na razie jednak ten wyścigowy manager musi obejść się bez licencji na F1. Nie zmienia to jednak faktu, że zabawa w zarządzanie teamem sportowym oraz sprawdzanie naszych strategicznych decyzji w wyścigach i bez licencji jest bardzo wciągające. Jedna z najlepszych aplikacji tego typu na rynku mobilnym.

RE-VOLT Classic 3D - gra wyścigowa, która pozwala na zabawę małymi, zdalnie sterowanymi samochodzikami. Nasze elektryczne zabaweczki ścigają się na nietypowych torach, umiejscowionych w przydomowym ogródku lub pokojach mieszkalnych. Wersja Premium tej gry właśnie została przeceniona z 7 na dwa dolary.

Swap Heroes 2 - sequel bardzo udanej turówki z elementami RPG. Kontynuacja w przeciwieństwie do części pierwszej pojawiła się także w Google Play. Zabawa sprowadza się do toczenia starć (system tur) z coraz mocniejszymi falami przeciwników. Gracz musi wykazać się strategicznym myśleniem, rekrutując do swojej drużyny herosów oraz odpowiednio ustawiając ich w szyku bojowym przed każdą walką.

Windows Phone Store:

  • Slider item
[1/1]

FarmVille 2: Country Escape - kolejna odsłona zabawy w wirtualnego ogrodnika. Sadzimy rośliny, zbieramy plony i przetwarzamy je w różnego rodzaju produkty niezbędne do zaliczania kolejnych wyzwań. Gra naturalnie może pochwalić się rozbudowanym trybem społecznościowym oraz systemem mikrotranskacji pozwalającym dokupować nowe przedmioty na naszą farmę.

Achievement Art - bardzo ciekawa aplikacja dla użytkowników konsoli Xbox One. Aplikacja synchronizuje się z naszym kontem założonym na konsoli Microsoftu. Po wczytaniu wszystkich osiągnięć zdobytych przez nas w grach, otrzymujemy możliwość ustawienia motywu graficznego przypisanego do achievementu na telefonie.

Mash&Co - doskonała aplikacja dla rodziców, których pociechy interesują się telefonem tatusia lub mamusi. Aplikacja zawiera szereg mini gierek zaprojektowanych z myślą o najmłodszych. Dzieciaki uczą się i bawią jednocześnie. Co ciekawe, program pozwala rodzicom śledzić postępy milusińskich w programie. Bardzo ciekawa propozycja rozwijająca koordynację oraz spostrzegawczość.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)