Apprzegląd #22 - czyli gry i aplikacje które warto dziś pobrać ze sklepu

Apprzegląd #22 - czyli gry i aplikacje które warto dziś pobrać ze sklepu

Apprzegląd #22 - czyli gry i aplikacje które warto dziś pobrać ze sklepu
Zbigniew Kowal
02.03.2015 19:35, aktualizacja: 02.03.2015 21:38

Zaglądamy do trzech najpopularniejszych mobilnych sklepów w celu znalezienia ciekawych gier i aplikacji do pobrania. W naszym zestawieniu znalazło się miejsce zarówno dla produkcji płatnych jak również darmowych aplikacji. Szczegóły w rozwinięciu wpisu.

Zanim zaczniecie przeglądać wybrane na dziś tytuły, krótkie przypomnienie zasad .W ApPrzeglądzie staram się publikować tylko te aplikacje, które spełnią jeden z trzech warunków: apka jest w promocji, apka właśnie pojawiła się na rynku lub z różnych powodów zyskuje na popularności w sklepie. Może zatem zdarzyć się, że w propozycjach będą pojawiać się starsze gry lub programy na które warto w danym momencie zwrócić uwagę.

Nihilumbra Trailer: Windows, Mac and Linux

Nihilumbra - platformówka z rozbudowaną fabułą. Wcielamy się w postać niejakiego Borna, któremu udało się wyrwać z pustki do fantastycznego świata Nihilumbra. Nasz bohater kontynuując swoją ucieczkę musi pokonać sporo przeszkód oraz omijać przeciwników, czerpiąc moc z otaczających go kolorów. Rozgrywka podzielono na pięć rozległych krain w których pojawiają się nowe kolory o zupełnie innych właściwościach. W chwili obecnej gra jest dostępna do pobrania za darmo.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]

Foresee - bardzo prosta I ciekawa aplikacja pogodowa dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu. Aplikacja pozwala zaplanować wysiłek fizyczny w odniesieniu do prognozy pogody. Użytkownik wybiera jaki rodzaj sportu chce uprawiać, program natomiast podpowiada w jakim terminie najlepiej będzie wybrać się na dwór. Na uwagę zasługuje bardzo ładny interfejs oraz możliwość wybrania kolorów dla wybranych dziedzin sportowych. W chwili obecnej do pobrania za darmo z App Store.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

VLC for iOS - profesjonalny odtwarzacz multimedialny, który zdobył ogromną popularność wśród użytkowników komputerów osobistych. Mobilna wersja aplikacja została właśnie poważnie zaktualizowana oferując wsparcie dla iPhone’a 6 oraz iPhone’a 6 Plus. Twórcy dorzucili także obsługę serwerów Plex oraz wyczekiwane przez użytkowników poprawki w komunikacji za pomocą modułu UPnP.

Official Major Magnet Arcade (iOS / Android) Launch Trailer

Major Magnet Arcade - kolorowa platformówka obsługiwana zaledwie przy pomocy jednego przycisku. Gracz wciela się w postać tytułowego Majora Magneta, którego zadaniem jest zbieranie wielkich monet oraz innych kosztowności z planszy. Co ciekawe, nasz bohater porusza się wykorzystując porozmieszczane tu i ówdzie magnesy. Wymagane jest zatem logiczne myślenie oraz odrobina wyobraźni. Tytuł wydano w modelu Free2Play, niech was zatem nie zdziwi obecność mikrotranskacji.

Blood Bowl Official Trailer

Blood Bowl - nietuzinkowe połączenie futbolu amerykańskiego z kultową planszówką wydawnictwa Games Workshop. Do skompletowania jest drużyna futbolowa w skład której mogą wejść przedstawiciele 8 fantastycznych ras (część z nich płatna) ze świata Warhammera. Każda rasa ma swoje wady i zalety i tylko od gracza zależy czy będzie potrafił przekuć je w zwycięstwo. W chwili obecnej gra jest dostępna w promocji za jednego dolara.

Cameringo - jedna z ciekawszych aplikacji fotograficznych jest teraz dostępna w nowej, niższej cenie. Program cechuje stylowy interfejs oferujący ogromną ilość efektów i funkcji dla miłośników fotografowania smartfonem. Aplikacja zaskoczy zaawansowanych użytkowników naśladowaniem efektów takich klasycznych aparatów jak Holga lub Zenit. Mniej profesjonalni fotografowie zadowolą się filtrami vitage lub efektami rybiego oka.

Pocket Tanks Android / iOS Gameplay Trailer [HD]

Pocket Tanks - ciekawa gra logiczna z elementami strategicznymi w minimalistycznej oprawie graficznej. Naszym celem jest zniszczenie czołgu przeciwnika za pomocą szerokiego wachlarza broni. Zadanie jest o tyle trudne, że na celność naszego ostrzału ma wpływ rzeźba terenu oraz nasza precyzja. Mechanika gry przypomina bardzo kultowe Wormsy. Teraz do pobrania za darmo ze sklepu WP.

Skateboard Party 2 Android GamePlay Trailer (HD)

Skateboard Party 2 - chyba najlepszy symulator jazdy na deskorolce jaki można znaleźć na telefony z WP na pokładzie. Gra oferuje trzy tryby rozgrywki: swobodną przejażdżkę, karierę oraz tryb multiplayer. Najmocniejszą stroną tej produkcji jest trójwymiarowa grafika oraz całkiem przyjemna oprawa muzyczna. W chwili obecnej do kupienia w promocyjnej cenie.

PAKO - Car Chase Simulator Trailer #2

Pako Premium - ciekawa wariacja na temat endless runnerów. Wskakujemy za kierownicę samochodu w którym ktoś zapomniał zainstalować pedały gazu oraz hamulca. Nasza maszyna porusza się stała prędkością, a jedyne co możemy zrobić to skręcać w lewo lub prawo. Ucieczka przed policją nie jest prosta, albowiem drogi po których się poruszamy usłane są sporą liczbą przeszkód. Oprawa graficzna nie należy do najpiękniejszych, ale tytuł może pochwalić się ogromną dawką grywalności.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)