Apprzegląd #25 - czyli gry i aplikacje które warto dziś pobrać ze sklepu

Apprzegląd #25 - czyli gry i aplikacje które warto dziś pobrać ze sklepu
Zbigniew Kowal

09.03.2015 18:55, aktual.: 09.03.2015 19:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zaglądamy do trzech najpopularniejszych mobilnych sklepów w celu znalezienia ciekawych gier i aplikacji do pobrania. W naszym zestawieniu znalazło się miejsce zarówno dla produkcji płatnych jak również darmowych aplikacji. Szczegóły w rozwinięciu wpisu.

Zanim zaczniecie przeglądać wybrane na dziś tytuły, krótkie przypomnienie zasad .W ApPrzeglądzie staram się publikować tylko te aplikacje, które spełnią jeden z trzech warunków: apka jest w promocji, apka właśnie pojawiła się na rynku lub z różnych powodów zyskuje na popularności w sklepie. Może zatem zdarzyć się, że w propozycjach będą pojawiać się starsze gry lub programy na które warto w danym momencie zwrócić uwagę.

Vietnam '65 trailer

Vietnam '65 - nietuzinkowa gra strategiczna z turowym systemem zabawy. Akcję umiejscowiono w realiach wojny wietnamskiej. W przeciwieństwie jednak do innych strategii, naszym zadaniem nie jest eliminacja sił wroga. Główny nacisk położono bowiem na zdobywanie przychylności lokalnej społeczność i chronienie jej przed działaniami wojsk Viet Congu. Prosta ale schludna grafika oraz losowo generowana mapa dla kampanii pozwalają spędzić przy grze sporo czasu.

EPOCH 2 Game Trailer

EPOCH.2 - zarówno pierwsza jak i druga część tego trójwymiarowego shootera zyskała niemałą popularność w App Store. Co ciekawe, dzieło Uppercut Games największe sukcesy świeciło w naszym rodzimym sklepie z aplikacjami. Jeżeli przegapiliście poprzednie obniżki, to teraz w EPOCH 2 możecie zagrać za darmo. Oprawa graficzna stoi na bardzo przyzwoitym poziomie. Wprawdzie od premiery w sklepie Apple’a minęło już sporo czasu, ale gra nadal wygląda doskonale na nowych urządzeniach z logo nadgryzionego jabłka

Defenders of Suntoria - fabuła tej gry przenosi nas do królestwa Suntorii, aby stawić czoła nadciągającym z niecnymi zamiarami demonom. Od strony technicznej mamy tutaj do czynienia z klasycznym Tower defensem z odrobin a elementów RPG. Zamiast budować wieże, na polu walki umieszczamy bohaterów, który walczą z kolejnymi falami przeciwników. W chwili obecnej do pobrania za darmo z App Store.

Alien Shooter - The Beginning - Universal - HD Gameplay Trailer

Alien Shooter - gra, która nawiązuje do popularnej kilka lat temu strzelanki z obcymi w tle. Wzbogacono ją o elementy typowe dla gatunku RPG. Gracz wciela się w postać świetnie wyszkolonego żołnierza, który musi stawić czynny opór hordom kosmitów. Przybysze z kosmosu za cel obrali sobie gatunek ludzki. Od strony technicznej gra przypomina takie strzelanki jak iDracula czy Minigore. Lewa gałka służy do sterowania postacią, a prawą celuje się w przeciwników. Teraz za jednego dolara w promocji.

Sentinel 4: Dark Star - Official Trailer

Sentinel 4: Dark Star - fabuła tej gry opiera się na sprawdzonym kosmicznym motywie. Gracz musi powstrzymać kolejne fale przeciwników poprzez ustawianie wież obronnych lub innych utrudnień na drodze, po której się oni poruszają. Trzeba korzystać ze zdolności bojowych przywódcy, ulepszać obronę oraz używać różnego rodzaju power-upów. Główna kampania składa się z 26 unikatowych misji. W każdej z nich można przygotować obronę składającą się z wielu rodzajów wieżyczek obronnych. Teraz do pobrania po obniżonej cenie.

UB Reader - uniwersalny program pozwalający odczytywać pliki w formacie PDF oraz EPUB. W Zaimplementowanym sklepie można przeglądać oraz kupić ponad pół miliona książek w 9 różnych językach. Aplikacja posiada stylowy interfejs, który świetnie prezentuje się zarówno na telefonach jak i na tabletach. W sklepie znajdziecie dwie wersje programu. Płatna odsłona jest teraz do pobrania za 0,79 euro.

Windows Phone Store:

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Bubble Pirates - całkiem przyjemna wizualnie gra zręcznościowa w której głównym zadaniem gracza jest zestrzeliwanie jak największej liczby bąbelków. Zadanie jest o tyle trudne, że pęcherzyki nie mogą zbliżać się zbyt mocno do statku. Aby przejść dalej należy zestrzelić wymaganą liczbę bąbelków. Głowna kampania oferuje ponad 100 plansz do rozegrania.

Metrotube - unikatowy i bardzo ładnie zaprojektowany klient YouTube’a na smartfony pracujące pod WP. Dzięki aplikacji można zmusić telefon do otwierania filmów YT z przeglądarki Internet Explorer bezpośrednio w aplikacji. Przed zakupem pełnej wersji można przetestować w pełni funkcjonalne demo.

Eurobank mobile - jeżeli posiadasz konto bankowe w Eurobanku to zapewne ucieszy cie premiera oficjalnej aplikacji tego banku w Windows Store. Aplikacja pozwala dokonywać transakcji oraz sprawdzać stan konta za pomocą telefonu. Co ważne, program jest zintegrowany z TokenGSM, który zapewnia bezpieczeństwo wykonywanych operacji.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)