Apprzegląd #3 - czyli gry i aplikacje które warto dziś pobrać ze sklepu

Apprzegląd #3 - czyli gry i aplikacje które warto dziś pobrać ze sklepu
21.01.2015 15:59
Apprzegląd #3 - czyli gry i aplikacje które warto dziś pobrać ze sklepu
Zbigniew Kowal
Zbigniew Kowal

Zaglądamy do trzech najpopularniejszych mobilnych sklepów w celu znalezienia ciekawych gier i aplikacji do pobrania. W naszym zestawieniu znalazło się miejsce zarówno dla produkcji płatnych jak również darmowych aplikacji. Szczegóły w rozwinięciu wpisu.

Zanim zaczniecie przeglądać wybrane na dziś tytuły, krótkie przypomnienie zasad .W ApPrzeglądzie staram się publikować tylko te aplikację które spełnią jeden z trzech warunków: apka jest w promocji, apka właśnie pojawiła się na rynku lub z różnych powodów zyskuje na popularności w sklepie. Może zatem zdarzyć się, że w propozycjach będą pojawiać się starsze gry lub programy na które warto w danym momencie zwrócić uwagę.

App Store:

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Space Marshals - klimatyczna strzelanka od autorów Reckless Racing. Akcja gry toczy się w dziwnej przyszłości w której futurystyczne elementy mieszają się z klimatami Dzikiego Zachodu. Rozgrywka wymusza na graczu taktyczne podejście do starć, premiując ciche eliminowanie wrogów oraz korzystania z licznych osłon.

Shadowmatic - ta gra już w styczniu może być uważana za kandydata do gry roku 2015. Nietuzinkowe podejście do tematu gier logicznych zaprocentowało ogromną popularnością Shadowmatic. Naszym zadaniem jest zabawa cieniem oświetlanych obiektów. Trzeba tak nimi obracać, aby padające na ścianę cienie ułożyły się w logiczny kształt.

Storage: Auction Legends - chociaż trudno w to uwierzyć, to codziennie w Stanach Zjednoczonych na publiczne aukcje trafia ponad 10 000 porzuconych kontenerów i pojemników. Jeżeli lubisz oglądać „Łowców okazji” na Discovery Channel to ta gra jest dla ciebie. Storage pozwala wziąć udział w licytacjach tajemniczych kontenerów. Oczywiście nie każdy zakupiony kontener będzie okazją, trzeba zatem wypatrywać ukrytych wskazówek.

Google Play:

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

World of Tanks: Blitz! - mobilna odsłona tego popularnego MMO właśnie otrzymała pierwszą, dużą aktualizację na Androidzie. Update wprowadza do rozgrywki linię brytyjskich czołgów z Churchillem oraz potężnym Black Prince na czele. Warto również przypomnieć, że rozgrywka została oparta na najlepszych rozwiązaniach z oryginalnego World of Tanks. Twórcy chwalą się, że grę z Google Play pobrano już ponad 5 milionów razy!

North vs South - czytelnicy, którzy przekroczyli już trzydziestkę, zapewne pamiętają kultową grę francuskiej firmy Infrogrames z czasów Amigi. Wydane w 1989 roku North & South to jeden z kamieni milowych w historii gier strategicznych. Mobilna odsłona tej gry oferuje tyle samo zabawy co oryginał dorzucając kilka nowych elementów. W chwili obecnej gra jest dostępna w promocji za jednego dolara.

Oddworld: Stranger's Wrath - czwarta część sagi Oddworld, która zyskała niemałą popularność w naszym kraju. Kolejna odsłona serii odchodzi jednak od utartych schematów znanych z poprzednich części. Zamiast klasycznej platformówki, otrzymujemy bowiem grę akcji z elementami zręcznościowymi. Gracz wciela się w postać tytułowego Nieznajomego, który z wyglądu przypomina łowcę nagród z tanich westernów. Cena gry spadła właśnie o 2 dolary.

Windows Phone Store:

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Black Rainbow - najnowsze dzieło chorwackiego studia Cateia Games to gra przygodowa z elementami typu hidden objects. Bohaterką gry jest Helen, która w amazońskiej dżungli przeżyje zakręconą przygodę. Rozpoczynamy od uratowania życia jednego z tubylców, a kończymy jako Wybraniec, który musi przywrócić równowagę światu. Gra posiada polską lokalizację!

Sky Patrol - jedna z najbardziej rozpoznawalnych produkcji na WP jest dostępna w promocyjnej cenie. Naszym zadaniem jest strącanie nadlatujących pocisków własnymi rakietami przy użyciu gestów. Co ważne jednak, pocisku należy umiejętnie wypuszczać, unikając przypadkowych obrażeń własnych samolotów.

Frederic: Evil Strikes Back - sequel polskiej gry muzycznej o której kiedyś już wspominałem na łamach Komorkomanii. Rozgrywka przypomina takie hity jak Tap Tap Revenge lub Dance Dance Revolution. Z góry ekranu po pięciolinii spływają nutki, w które należy stukać w rytm utworów Chopina. Nie są to klasyczne dzieła mistrza, ale specjalne aranżacje pasujące do obecnych czasów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)