Apprzegląd #5 - czyli gry i aplikacje które warto dziś pobrać ze sklepu

Apprzegląd #5 - czyli gry i aplikacje które warto dziś pobrać ze sklepu

Apprzegląd #5 - czyli gry i aplikacje które warto dziś pobrać ze sklepu
Zbigniew Kowal
23.01.2015 19:03, aktualizacja: 23.01.2015 20:03

Zaglądamy do trzech najpopularniejszych mobilnych sklepów w celu znalezienia ciekawych gier i aplikacji do pobrania. W naszym zestawieniu znalazło się miejsce zarówno dla produkcji płatnych jak również darmowych aplikacji. Szczegóły w rozwinięciu wpisu.

Zanim zaczniecie przeglądać wybrane na dziś tytuły, krótkie przypomnienie zasad .W ApPrzeglądzie staram się publikować tylko te aplikację które spełnią jeden z trzech warunków: apka jest w promocji, apka właśnie pojawiła się na rynku lub z różnych powodów zyskuje na popularności w sklepie. Może zatem zdarzyć się, że w propozycjach będą pojawiać się starsze gry lub programy na które warto w danym momencie zwrócić uwagę.

App Store:

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

The Witcher Battle Arena - wiedźmińskie MOBA właśnie pojawiło się na rynku! Gra pozwala stworzyć drużynę z postaci znanych z książek Sapkowskiego i komputerowego hitu, a następnie walczyć nimi na zamkniętych arenach. Każda z postaci posiada inne umiejętności pozwalające przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę. Nie ważne czy graliście w Wiedźmina, ten tytuł należy zobaczyć.

Eggmaster - najdziwniejsza premiera w tym tygodniu. Najnowsza produkcja Chillingo skupia się bowiem tylko na jednym aspekcie – kolekcjonowaniu jak największej ilości jajek. Rozgrywka polega na stukaniu palcem w ekran w celu pozyskiwania jajek od kury. Oczywiście jajka można także podkradać innym graczom.

Minecraft Reality - coś dla miłośników Minecrafta. Aplikacja pozwala na umieszczanie zbudowanych z minecraftowych klocków obiektów w otaczającym na świecie, a następnie wykonanie zdjęcia takiej sceny. Aplikacja w chwili obecnej jest dostępna do pobrania za darmo z App Store. Wadą programu jest mała liczba obiektów do wykorzystania, ale jako ciekawostka robi całkiem spore wrażenie.

Google Play:

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Swinging Stupendo - prosty koncept, który potrafi przykuć na dłużej do ekranu telefonu. Rozgrywka przypomina nieco Flappy Bird. Zamiast ptaszka jednak, mamy do czynienia z nieco grubawym cyrkowcem, który huśtając się na linach unika elektrycznych pułapek. Celem gry jest przebycie jak najdłuższej odległości.

Run Sackboy! Run! - akcja gry przypomina takie produkcje jak Temple Run lub Sonic Rush. Nieco inaczej jednak został rozwiażany widok z kamery. Run SackBoy! Run! przypomina nieco grę platformową, w której tytułowy Sackboy biegnie z prawa stronę ekranu. Naturalnie drogą, która musimy przebyć usłana jest przeszkodami oraz wrogimi jednostkami do pokonania.

2-bit Cowboy - dwuwymiarowa platformówka, którą wykonano w stylistyce wzorowanej na grach dostępnych na 8-biotową konsolę Gameboy. Akcję gry osadzono na Dzikim Zachodzie w którym zło walczy z dobrem. Gracz wciela się w rolę młodego szeryfa, broniącego małego miasteczka przed atakami bandytów.

Windows Phone Store:

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Star Horizon - kosmiczna strzelanka zrealizowana przez polskie studio Tabasco. Wskakujemy za stery gwiezdnego myśliwca w celu eliminowania eskadr wrogich statków. W grze znajdziecie wszystko to, czego należy spodziewać się po projekcie tego typu: rozbudowaną fabułę, doskonałą oprawę 3D oraz dopracowany system sterowania. Obok Galaxy On Fire jeden z najlepiej zrealizowanych space shooterów na rynku.

Subway Surfers - jeden z najpopularniejszych endless runnerów otrzymał dużą aktualizację. W ramach akcji „World Tour” dodano nową planszę, której akcja rozgrywa się w Seulu. Od strony mechaniki gry niewiele się zmieniło. Biegniemy przed siebie, unikając rozstawionych na drodze pułapek.

Dungeoneers - jeżeli uwielbiasz gry z serii Dungeons and Dragons to ta pozycja może być dla ciebie fajnym sposobem na podroż do czasów, kiedy o klasie RPG decydował pomysł na nie jakość grafiki. Gracz tworzy drużynę której zadaniem jest eksploracja podziemi. Oczywiście oprócz skarbów w lochach znajdą się także potwory które trzeba będzie zabić.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)