Aqua Pearls ? podwodna Zuma?

Aqua Pearls
Aqua Pearls
Zbyszek Kowal

29.10.2010 05:42, aktual.: 29.10.2010 07:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sklepie Apple?a pojawiła się nowa gra, która do złudzenia przypomina klasyczną Zumę. Czy i tym razem producent wielkiego hitu zareaguje tak samo jak w przypadku polskiego Stoneloops of Jurassica? Mamy jeszcze ciepły trailer z tej gry.

Sprawdzone pomysły kuszą producentów. W końcu łatwiej jest zainwestować swoje pieniądze w gatunek gier, które potwierdziły swoją przydatność na rynku. Czasami jednak można się na tym nieźle przejechać. Wszyscy doskonale pamiętamy zamieszanie z Stoneloops of Jurassica, któremu zarzucono zbytnie podobieństwo do Luxora ? w rezultacie aplikację usunięto z App Store.

W Aqua Perls spotkamy się z podobną mechaniką (nie chce używać słowa identyczną) gry co w klasycznej Zumie czy Luxorze właśnie. Jedyna różnica polega jednak na tym, że całość umiejscowiona została w podwodnym świecie.

Na graczy czeka 40 poziomów do pokonania w czterech trybach rozgrywki (Puzzle, Adventure, Strategy, Endless) zróżnicowanych przez na poziomy trudności. Wyprodukowana przez Realore Studios gra będzie wspierać nasze poczynania również poprzez unikatowy system bonusów i aktualizacji.

I jak się Wam podoba? Nie wiem jak Wy, ale ja odnoszę wrażenie, że tego typu gier nigdy za wiele. Niby znana mechanika, niby klon Zumy, a jednak człowiek chce zagrać. Grę można pobrać z App Store, kosztuje 3 dolary.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)