AR.Drone dla Androidów [wideo]

AR.Drone dla Androidów [wideo]
Zbyszek Kowal

05.09.2011 05:55, aktual.: 09.05.2016 15:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

AR.Drone to latająca gra video, która pozwala bawić się rozszerzoną rzeczywistością na wysokości kilkunastu metrów. Jak do tej pory, sterować quadricopterem można było tylko za pomocą iPhone’a lub iPada. Od niedawna zaszczyt ten dotyczy również telefonów z Androidem na pokładzie.

Nieco szerzej o samym gadżecie pisali już nasi koledzy z Gadzetomanii. Poniżej natomiast możecie zobaczyć filmik, który prezentuje możliwości AR.Drone. Trzeba przyznać, że jest to bardzo zmyślny gadżet.

Takie cacko można kupić już w Polsce. Ostatni raz widziałem je w MediaMarkt w cenie około 1300 złotych. Miałem przyjemność bawić się tym gadżetem. Rzeczywiście bardzo fajnie się nim lata, jedyny mankament jaki zauważyłem to bardzo krótki czas jakim dysponujemy do zabawy. Drona trzeba ładować co 15 minut przez kilka godzin.

Do sterowania potrzebny będzie Wam iPhone lub telefon z Androidem. Od niedawna bowiem można z Android Marketu pobrać darmową aplikację AR.FreeFlight, która zamieni wasz telefon w pulpit sterowniczy.

I jak się Wam podoba taka zabaweczka? Czyżby idealny prezent na tegoroczną gwiazdkę? Chyba czas najwyższy zacząć pisać listy do Świętego Mikołaja.

Źródło: Androidpolice

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)