Arma 2: Firing Range w Android Markecie

Arma 2: Firing Range w Android Markecie

Arma 2: Firing Range w Android Markecie
Zbyszek Kowal
01.08.2011 04:04, aktualizacja: 01.08.2011 06:04

Stworzony przez Bohemia Interactive symulator strzelnicy trafił do Android Marketu. Arma 2: Firing Range jest kolejnym tytułem, który zasilił coraz popularniejszą zakładkę Tegra Zone. Jakość gry PC została przeniesiona na urządzenia z Androidem na pokładzie.

W czerwcu tego roku obiecałem, że poinformuję Was o tym, kiedy gra pojawi się w sklepie Google’a. Obietnicy dotrzymuję, ale nie mam dobrych wiadomości dla użytkowników telefonów bez układu Nvidia. Aplikacja pojawiła się tylko w wersji dla urządzeń wspieranych przez Nvidię.

W Firing Range gracz otrzymuje możliwość przetestowania wszystkich współczesnych pukawek. Można postrzelać z broni krótkiej, karabinów i snajperek. Wszystko dla rywalizacji z innymi graczami dzięki globalnym tablicom wyników.

Co ciekawe, wysoka jakość gry nie została okupiona równie wysoką ceną. Arma 2: Firing Range można bowiem pobrać z Android Marketu za nieco ponad dwa dolary amerykańskie. Jeżeli Wasze urządzenia pracują na Tegrze, to jest to pozycja godna polecenia.

Źródło: DroidGamers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)