Ashton Kutcher zagra Jobsa w nowym filmie o sterniku Apple’a!

Ashton Kutcher zagra Jobsa w nowym filmie o sterniku Apple’a!

Ashton Kutcher zagra Jobsa w nowym filmie o sterniku Apple’a!
Zbyszek Kowal
03.04.2012 06:30, aktualizacja: 03.04.2012 08:30

Wszystko w końcu się wyjaśniło. To nie George Clooney ani też nie Noah Wyle wcielą się w postać Steve’a Jobsa w biograficznym filmie o zmarłym niedawno sterniku Apple’a. Wybór wytwórni Sony padł na Ashtona Kutchera! Zaskoczeni?

O planach stworzenia filmu o życiu Jobsa informowaliśmy już Was w październiku ubiegłego roku. Od tamtej pory pojawiało się wiele sprzecznych informacji co do obsady oraz formuły samego filmu. Dzisiaj już wiadomo, kto zagra główną rolę oraz kto stanie za kamerą.

Scenariusz został napisany przez Matta Whiteleya, zatem nie potwierdziły się plotki o tym, że film będzie stworzony na podstawie biografii Jobsa spisanej przez Waltera Isaacsona. Chociaż zapewne było to jedno z ważniejszych źródeł scenarzysty.

Reżyserować będzie Joshua Michael Stern, a pierwszy klaps na planie filmowym padnie już w maju tego roku. Główną rolę zagra idol amerykańskich nastolatek Ashton Kutcher. Czy jest to wybór trafny, okaże się po premierze filmu. Tak sobie myślę, że albo chłopak zgarnie za ten film nagrodę, albo zyska miliony przeciwników w postaci fanów Apple.

Źródło: Guardian.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)