Asphalt 7: Heat już na rynku! [video]

Asphalt 7: Heat już na rynku! [video]
Zbyszek Kowal

21.06.2012 06:09, aktual.: 21.06.2012 08:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zapowiedziane podczas tegorocznego E3 najnowsze wyścigi Gameloftu dzisiaj ukazały się w App Store. Dla fanów czterech kółek z pewnością jest to pozycja obowiązkowa, tym bardziej że poziom graficzny nowego Asphalta wgniata w fotel!

Asphalt to najstarsza i najdłuższa seria gier wyścigowych w App Store. Gameloft co jakiś czas wydaje kolejne wersje tej niesamowitej gry, dorzucając w nowych odsłonach trasy, samochody oraz ulepszając grafikę.

Powyższy filmik, który szerszej publiczności został zaprezentowany na początku czerwca, odkrywa niemal wszystkie zalety nowej produkcji Gameloftu. Wsparcie dla wyświetlaczy Retina jest aż nadto widoczne. Gra świateł oraz poziom detali wgniatają w fotel!

Co ponadto? Do dyspozycji gracza oddano 60 najszybszych bryk na świecie, wśród których prym wiodą konstrukcje Ferrari, Lamborghini oraz Aston Martina. Co ciekawe, po raz pierwszy będzie można przejechać się również kultowym DeLoreanem.  Twórcy przygotowali 15 ciekawych plansz (od Hawajów po Miami), na których można zmierzyć się z innymi graczami za pośrednictwem rozbudowanego trybu multiplayer.

Zgodnie z polityką wydawniczą Gameloftu Asphalt 7: Heat zawiera mikrotransakcje, które ułatwią pokonywanie kolejnych szczebelków wyścigowej kariery. Niestety, sama gra nie jest darmowa. Koszt pobrania aplikacji z App Store to 0,79 euro. Pocieszający jest za to fakt, że nowy Asphalt to aplikacja uniwersalna, więc jeden zakup wyposaży w doskonałe wyścigi również Wasze iPady.

Źródło: AppAdvice

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)