Asphalt 8: Airborne naszpikowany nowymi samochodami

Asphalt 8: Airborne naszpikowany nowymi samochodami
23.06.2014 08:23
Asphalt 8: Airborne naszpikowany nowymi samochodami
Zbigniew Kowal
Zbigniew Kowal

Bardzo rzadko zdarza mi się poświęcać codzienny wpis aktualizacji jakiejś gry mobilnej. Zwykle bowiem producenci nie dodają niczego ciekawego, tylko koncentrują się na pomniejszych usprawnieniach i poprawkach. Dla Asphalt 8: Airborne muszę zrobić wyjątek, bo Gameloft zaskoczył fanów całkiem przyjemną aktualizacją.

Seria Asphalt znacząco się rozwinęła: od prostych gierek w Javie po megaprodukcje na najnowsze tablety i smartfony. Asphalt 8 to bez wątpienia najlepsza edycja, jaka ukazała się do tej pory na rynku gier mobilnych. Świadczy o tym również fakt, że wciąż otrzymuje ona sporo aktualizacji.

412080935580992422

Najnowszy update wprowadza do gry takie supersamochody, jak: Chrysler ME 412, Ferrari FF, Ford 2006 GT, Mercedes CLK-GTR, Mercedes SLS-AMG oraz Ford Mustang 2015. Zerknijcie na załączony do wpisu filmik, aby zobaczyć, jak prezentują się nowe maszyny. Auta można wygrać w specjalnych wyścigach, na które nałożono limity czasowe.

Asphalt 8: Airborne przyciąga nowym trybem Takedown, który powinni znać miłośnicy konsolowego Burnouta. Spychanie samochodów z drogi wygląda zjawiskowo, podobnie zresztą jak skoki z rozsianych po trasie ramp. Połączenie podniebnych ewolucji (można zrobić beczkę!) z eliminacją samochodów na drodze daje dużo punktów.

Asphalt 8: Airborne - Discover the new upcoming cars!

Bardzo ciekawie prezentuje się tryb wieloosobowy, który przypomina ten z Real Racing 3. Można porównywać swoje wyniki z rezultatami znajomych lub brać udział w wyścigach z 7 kumplami online. Naturalnie nie zapomniano o rozbudowanym (180 zadań) trybie dla pojedynczego gracza, który zawiera kilka ciekawych pomysłów na rozgrywkę.

Najnowsza aktualizacja dotarła już do Google Play i App Store. Użytkownicy telefonów pracujących pod kontrolą Windows Phone muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ wersja znajdująca się w Markecie nie została jeszcze zaktualizowana.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)