Assassin's Creed Pirates za kilka złotych!

Assassin's Creed Pirates za kilka złotych!
Zbigniew Kowal

09.05.2014 07:12, aktual.: 09.05.2014 10:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O tej produkcji Ubisoftu wspominałem już kilka razy na Komórkomanii, ale jest okazja, aby napisać o niej raz jeszcze. Otóż teraz można ją pobrać za niecałego dolara na dwie popularne platformy mobilne. To promocja warta uwagi!

W Assassin's Creed Pirates gracz wciela się w Alonza Batilla, młodego kapitana, który stara się odnaleźć legendarny skarb La Buse’a. Główna kampania pozwala rozegrać 50 misji, w których ważne jest kompletowanie załogi i kupowanie niezbędnych ulepszeń dla okrętu.

Obraz

Najwięcej czasu spędza się jednak na otwartym morzu, na którym toczy się pojedynki morskie z innymi piratami. Duża liczba dział oraz umiejętność w manewrowaniu statkiem to podstawa sukcesu. Pokonanie takiej gwiazdy pirackiego rzemiosła jak Czarnobrody wymaga sporo cierpliwości. Zadania nie ułatwiają również zmienne warunki pogodowe, które mają wpływ na przebieg pojedynków.

Najmocniejszą stroną tytułu Ubisoftu jest trójwymiarowa grafika. Obok Sid Meiers Pirates to jedna z najładniejszych gier o piratach na rynku mobilnym. Optymalizacja kodu nie udała się jednak perfekcyjnie. Producent informuje, że aplikacja może sprawiać problemy na starszych smartfonach.

Assassin's Creed Pirates -- Naval Combat Trailer

W dniu premiery Francuzi żądali za grę 4,49 euro, co z pewnością odstraszyło wielu miłośników pirackich przygód. Teraz Assassin's Creed Pirates kosztuje 0,89 euro. Jeżeli Ubisoft nie planuje w najbliższej przyszłości wydać tej gry w modelu freemium, to macie jedyną okazję do jej pobrania za tak niską kwotę. Nie zwlekajcie zatem dłużej i przejdźcie do Google Play lub App Store.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)