Asus PadFone 2 w grudniu. Ujawniono ceny!

Asus PadFone 2 (fot. @evleaks)
Asus PadFone 2 (fot. @evleaks)
Tomasz Nowak

16.10.2012 10:30, aktual.: 16.10.2012 12:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po premierze pierwszego PadFone'a wielu się w nim zakochało. Nic dziwnego więc, że premiera dwójki wywołała duże emocje. Oprócz dokładnej specyfikacji znamy także ceny.

Po premierze pierwszego PadFone'a wielu się w nim zakochało. Nic dziwnego więc, że premiera dwójki wywołała duże emocje. Oprócz dokładnej specyfikacji znamy także ceny.

Na temat specyfikacji i funkcji, jakie będzie oferował nowy PadFone, pisał już Krzysiek. Ja skupię się na dostępności i cenach. A te nie są wcale niskie. Za model z 32 GB pamięci trzeba będzie zapłacić 799 euro (ok. 3260 zł). Wersja z 64 GB będzie kosztować nieco więcej - 899 euro (3667 zł). Moim zdaniem warto dołożyć raptem 400 zł i kupić wersję z dwa razy większą pamięcią. 32 GB w telefonie w zupełności by wystarczyło, jednak nie zapominajmy, że PadFone to także tablet.

Asus PadFone 2 wejdzie do sprzedaży pod koniec grudnia tego roku. Lista krajów, w których będzie można go kupić, jest następująca: Bułgaria, Dania, Finlandia, Niemcy, Węgry, Włochy, Polska, Portugalia, Rumunia, Hiszpania, Szwecja, Hongkong, Indie, Japonia, Malezja, Singapur, Tajwan, Tajlandia, oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie. Asus zapewnia, że lista będzie stale rozszerzana.

[solr id="komorkomania-pl-121297" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://komorkomania.pl/5435,asus-padfone-test-smartfona-tabletu-i-netbooka-w-jednym" _mphoto="1-p1070238-204x168-e0be9ec67e565.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2818[/block]

Jestem pewien, że chętni na ten model już zacierają ręce i z niecierpliwością czekają na grudzień. PadFone 2 będzie bez wątpienia udanym produktem. Można narzekać na cenę, która - jakkolwiek by patrzeć - nie jest niska. Biorąc jednak pod uwagę specyfikację i to, że oprócz smartfona kupujemy równocześnie tablet, nie wydaje się aż tak wygórowana. Jestem pewien, że Asus postarał się z jakością wykonania (o czym przekonamy się po pierwszych testach) i cena będzie uzasadniona.

Źródło: Engadget

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)