Asus śmieje się ze złotego Apple Watcha. Dlaczego jego zdaniem ZenWatch jest lepszy?

Asus śmieje się ze złotego Apple Watcha. Dlaczego jego zdaniem ZenWatch jest lepszy?

ZenWatch
ZenWatch
Źródło zdjęć: © Asus
Konrad Błaszak
13.03.2015 12:30, aktualizacja: 13.03.2015 15:30

Ostatnia premiera Apple Watcha wywołała bardzo skrajne emocje. Wielu fanów firmy z Cupertino już zbiera fundusze na najbardziej wypasione warianty tego zegarka, ale równie wiele osób krytykuje ten produkt. Asus również postanowił się o nim wypowiedzieć, a do tego dorzucił jeszcze nową reklamę ZenFone 2.

Apple Watch - można uwielbiać ten produkt lub zastanawiać się, czy ma on jakikolwiek sens. Bez względu na to, po której stronie stoimy, jedno jest niemal pewne: będzie to ogromny sukces rynkowy. Według ostatnich przewidywań sprzedaż smartwatchy w tym roku wzrośnie o kilkaset procent, a firma z Cupertino zdobędzie nawet 50% całego rynku. Asus jednak również ma inteligentny zegarek i według Tajwańczyków jest to dużo rozsądniejsza opcja od złotego konkurenta:

Asus ZenWatch vs Apple Watch
Asus ZenWatch vs Apple Watch© Asus

Grafika nie jest zbyt rozbudowana, a odnosi się jedynie do tego, że Asus ZenWatch jest tańszym wyjściem, więc - według Asusa - jeśli szanujemy swoje pieniądze i nie jesteśmy szaleni to powinniśmy zdecydować się na jego propozycję. Zapewne jest to tylko jedna z pierwszych takich akcji, a w najbliższym czasie inni producenci również odniosą się to nowości Apple'a.

Źródło: ASUS via androidcommunity.com

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)