Audiolio – notuj na iPadzie [giveaway]

Audiolio – notuj na iPadzie [giveaway]
Zbyszek Kowal

20.03.2011 15:37, aktual.: 20.03.2011 16:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Notatki to istotna rzecz dla osób zorganizowanych. Bardzo często musimy coś zapisać, aby nie zapomnieć lub po prostu przekazać wiadomość komuś innemu. Co w wypadku, gdy chcemy złożyć adnotacje w pliku audio? Na iPadzie to żaden problem.

Dzisiaj słów kilka o aplikacji firmy Escape Velocty, która pozwala wszystkim zapominalskim dodawać notki lub zakładki do plików audio i nie tylko. Nie będę przytaczał pełnej nazwy program, gdyż w imię lepszego pozycjonowania w App Store składa się on z kilku członów. Po prostu zapamiętajcie nazwę Audiolio lub kliknijcie na bezpośredni link do sklepu Apple’a. Aplikacja kosztuje niecałe trzy dolary i współpracuje tylko z iPadem.

Audiolio to nowy sposób robienia notatek. Można dodawać notki do plików audio lub nagrywać nowe materiały podczas notowania! Efekt końcowy można wysłać e-mailem lub zapisać przy użyciu Dropboxa lub funkcji iTunes File Sharing.

GIVEAWAY

Jeżeli należycie do skrupulatnych Applemaniaków, którzy po prostu uwielbiają notować, to mamy dla Was sześć promo kodów do wygrania. Najlepiej będzie, jeżeli zgłoszą się osoby, które maja iPada, ponieważ Audiolo współpracuje tylko z tabletem Apple’a. Standardowo wiec pierwsze sześć osób, które w komentarzu pod wpisem napisze „Chcę Audiolo”, nagrodzimy po jednym kodzie!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)