AutoMapa XL już 22 marca w App Store !

Strona głównaAutoMapa XL już 22 marca w App Store !
20.03.2011 12:14
AutoMapa XL już 22 marca w App Store !
Michał Rzepecki
Michał Rzepecki

Z wielką przyjemnością informujemy  że najpełniejsza, najdokładniejsza i najpopularniejsza na rynku mapa nawigacyjna Polski już we wtorek pojawi się w App Store.

AutoMapa XL zawiera wszystkie informacje niezbędne w skutecznej nawigacji drogowej. Sercem produktu jest kompletna wektorowa mapa dróg prowadzących do wszystkich miejsc zamieszkania w Polsce. Zawiera wszystkie kategorie dróg od autostrad, poprzez drogi szybkiego ruchu, drogi międzynarodowe i krajowe, aż po drogi lokalne, a nawet gruntowe i leśne.

Aplikacja działać będzie na iPhone 4, iPhone 3GS oraz iPadzie. Roczny koszt licencji programu dla platformy iOS wyniesie 34,99 Euro. W notce prasowej możemy przeczytać:

AutoMapa przeszła pomyślnie proces certyfikacji przez Apple i została dopuszczona do sprzedaży w AppStore ! Pierwszym produktem sprzedawanym w AppStore będzie AutoMapa Polska XL. Wersja dla iPhone i iPad korzysta z tych samych, najaktualniejszych map Polski wraz z trójwymiarową wizualizacją budynków, punktowymi adresami i ponad 600 tysięczną bazą Użytecznych Punktów (POI). Co szczególnie ważne, w okresie ważności licencji, użytkownicy iAM będą mieli dostęp do wszystkich aktualizacji, które pojawią się w AppStore i wszystkich funkcji udostępnianych w kolejnych wersjach AutoMapy. Roczny koszt licencji programu AutoMapa Polska XL dla platformy iOS wyniesie 34,99 Euro. Program pojawi się w AppStore 22 marca 2011 roku.

Czy ktoś z was skusi się na kupno AutoMapy XL ?

.

Źródło: AutoMapa

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)