Automapa z Krzysztofem Ibiszem już wkrótce [aktualizacja]

Automapa z Krzysztofem Ibiszem już wkrótce [aktualizacja]

Automapa z Krzysztofem Ibiszem już wkrótce [aktualizacja]
Paweł Żmuda
02.04.2010 09:10, aktualizacja: 02.04.2010 11:10

Przedstawiciele jednego z najpopularniejszych programów do nawigacji turn-by-turn - Automapa, zapowiedzieli właśnie, że już wkrótce użytkowników aplikacji do punktów docelowych będzie prowadził lubiany i popularny prezenter telewizyjny, znany między innymi z takich programów jak chociażby "Jak oni śpiewają" i "Ona" - Krzysztof Ibisz.

Po spektakularnym sukcesie nawigacji z komendami wypowiadanymi przez Krzysztofa Hołowczyca i Panią Marzenę, do grona lektorów dołączy kolejny celebryta. Nie wiadomo, czy zaproszenie Ibisza do współpracy jest częścią nowej strategii marketingowej, jednak trzeba przyznać, że jest to ruch bardzo odważny.

"Opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne, od dawna - głównie starsi użytkownicy sprzętu - przesyłali do siedziby firmy prośby o dodanie kolejnych oryginalnych głosów do naszej nawigacji. Dokładamy wszelkich starań, by Automapa była najlepszym programem do nawigacji GPS., dlatego Pan Krzysztof poprowadzi naszych klientów podczas wakacyjnych podróży".

Już wkrótce powinny rozpocząć się sesje w studiu nagraniowym. Prawdopodobnie komendy wypowiadana przez Ibisza będą jeszcze bardziej ekspresyjne, niż te Hołowczyca. Niestety, nie wiadomo jeszcze ile przyjdzie zapłacić za dodatkowy bank wskazówek głosowych, jednak odnosząc się do słów Ibisza, który powiedział kiedyś "kocham pracę, stanowi dla mnie wartość samą w sobie. Nie pracuję dla pieniędzy", możemy się spodziewać, że nie tak wiele.

Altualizacja: Niestety (a może na szczęście?), nawigacja z głosem Krzysztofa Ibisza była tylko naszym prima aprilisowym żartem. Wszystkich, którzy liczyli na całkiem nowy bank komend głosowych musimy przeprosić za rozczarowanie :).

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)