Automaty z Infinity Blade i Fruit Ninja [wideo]

Automaty z Infinity Blade i Fruit Ninja [wideo]
18.10.2011 17:00
Automaty z Infinity Blade i Fruit Ninja [wideo]
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że poczciwe automaty do gier wideo ponownie zaskarbią sobie sympatię graczy. Wprawdzie nie z klasycznymi tytułami, ale z największymi hitami z App Store. Amerykanie już grają na 46-calowych wyświetlaczach w Infinity Blade oraz Fruit Ninja.

Epic Games oraz amerykańska sieć fast foodów Dave & Buster’s doszły do porozumienia w sprawie niezwykłego przedsięwzięcia. Otóż w lokalach tej sieci już pod koniec października staną takie oto automaty z grą Infinity Blade.

Każdy, kto przyjdzie zjeść frytki lub hamburgera, będzie mógł zagrać. Trzeba przyznać, że zabawa w Infinity Blade na 46-calowym wyświetlaczu to zupełnie inne doznanie niż na smartfonie.

Na tym nie koniec. Podobne automaty pojawią się również z takimi grami, jak Flight Control czy Fruit Ninja. Maszynkę do tej ostatniej możecie podziwiać poniżej. Ciekawe, czy podobna inicjatywa zostanie zrealizowana w Europie. Zamienilibyście McDonald'sa na bardziej kameralną jadłodajnię z automatami do grania?

Źródło: TouchArcade

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)