Automatyczne przesyłanie zdjęć z Androida do chmury ImageShacka

Automatyczne przesyłanie zdjęć z Androida do chmury ImageShacka

SkyPath
SkyPath
Krystian Bezdzietny
30.10.2012 11:00, aktualizacja: 30.10.2012 12:00

Chmurowe rozwiązania są ostatnio tak popularne, że niemal każdy większy producent mobilnego oprogramowania oferuje użytkownikom możliwość przechowywania danych na swoich serwerach. Do tej grupy dołączył serwis ImageShack, udostępniając użytkownikom Androida aplikację SkyPath.

SkyPath pozwala użytkownikom telefonów z systemem Google'a automatycznie przesyłać zdjęcia do chmury serwisu ImageShack. Aplikacja jest idealnym uzupełnieniem desktopowego programu o tej samej nazwie. Dzięki takiemu rozwiązaniu zdjęcia z Androida będą ekspresowo dostępne nie tylko w chmurze IS, ale także na komputerze. 

Z poziomu mobilnej aplikacji można pobierać linki bezpośrednie do udostępnionych zdjęć, tworzyć w chmurze nowe foldery, usuwać elementy czy zapisywać zdjęcia do późniejszego przeglądania w trybie offline.

[solr id="komorkomania-pl-134521" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://komorkomania.pl/5156,weekendowy-zestaw-gier-i-aplikacji-27-10-2012" _mphoto="weekendowy-zestaw-gier-i-59160f8.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2909[/block]

Aplikacja jest prosta w obsłudze i oczywiście dostępna w Google Play za darmo. Jeżeli Dropbox to za mało, warto przyjrzeć się programowi SkyPath, zwłaszcza że wielkimi krokami zbliża się automatyczne udostępnianie zdjęć z Androida na Facebooku.

Źródło: Android Police

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)