BackStab w Android Markecie! [wideo]

Strona głównaBackStab w Android Markecie! [wideo]
06.07.2011 04:38
BackStab w Android Markecie! [wideo]
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Na tę chwilę z pewnością czekało wielu użytkowników Androidów. Jeden z największych hitów ostatnich miesięcy, stworzony na silniku Unreal 3 - BackStab - w końcu pojawił się w Android Markecie!

Nazywam się Henry Blake i niegdyś byłem dumnym oficerem angielskiej Royal Navy. Teraz jestem wrakiem. Zdradzony, uwięziony, rozdzielony z narzeczoną, w końcu wydostałem się na wolność. I wkrótce się zemszczę.

Powyższy tekst to początek fabuły gry BackStab, w której gracz wciela się w postać Henryego Blake’a. Podczas długiej drogi do wymierzenia wszystkim złoczyńcom sprawiedliwości, zmuszeni jesteśmy do wspinaczki, skakania praz podkradania się do przeciwników. Do dyspozycji gracza oddano szeroki wachlarz ataków, rozpoczynając od pięści, poprzez noże i szable, kończąc na pistoletach i muszkietach.

Na uwagę oprócz epickiej fabuły zasługuje również kolorowa grafika, którą można podziwiać w wielu egzotycznych lokacjach 3D. Gracz dysponuje swobodą w poruszaniu się po wyspie, głównej arenie działań historii ukazanej w BackStab.

411943371687723942

Wizyta w Android Markecie nie będzie należała do najtańszych. Za dzieło Gameloftu trzeba zapłacić bowiem aż 19 złotych. Mimo wszystko uważam, że gra jest warta swojej ceny. Już niedługo postaramy się opublikować obszerną recenzję tego tytułu.

Źródło: DroidGamers

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)