Ballmer rozdaje 90 tys. Surface'ów RT i smartfonów z Windows Phone 8

Ballmer rozdaje 90 tys. Surface'ów RT i smartfonów z Windows Phone 8
Tomasz Nowak

14.09.2012 12:00, aktual.: 14.09.2012 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft nie jest firmą, która chętnie rozdaje coś za darmo. Jeśli jednak ktoś pracuje w Microsofcie, czekała go dzisiaj miła niespodzianka. Steve Ballmer postanowił obdarować pracowników tabletami Surface i smartfonami z Windows Phone 8.

Gest, który z pozoru wydaje się wielki, według mnie wcale taki nie jest. W końcu 90 tys. stałych pracowników nie siedzi bezczynnie, tylko pracuje na wspólny sukces Microsoftu. Niemniej jednak taka informacja musi być bardzo miła. Pracownicy (na pełnych etatach) nie dość, że otrzymali tablet Microsoft Surface z Windowsem RT, to Ballmer dorzucił jeszcze smartfon z Windows Phone 8.

Na tym nie skończyły się niespodzianki. Premiera Windowsa 8 już za pasem, więc CEO Microsoftu sprezentował pracownikom nowe komputery, wyposażone oczywiście w najnowszą odsłonę systemu. Z pewnością jest to jakiś sposób na uhonorowanie pracy tylu osób.

Z informacji wynika, że komputery już zaczęły trafiać do rąk pracowników. Na tablety i smartfony będą musieli poczekać kilka tygodni, czyli do momentu ich oficjalnej premiery rynkowej. Nie powinien to być jednak powód do narzekania. W końcu darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

Źródło: The Verge

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także