Bardzo aktywna tapeta dla Androida

Bardzo aktywna tapeta dla Androida

Bardzo aktywna tapeta dla Androida
Krystian Bezdzietny
07.02.2012 12:00, aktualizacja: 07.02.2012 13:00

Ostatnio furorę wśród użytkowników Androida robi aktywna tapeta Magic Butt. Cóż, nie ma się czemu dziwić. Jeżeli ktoś nie ma pomysłu na tapetę w swoim telefonie, a do tego nie ma przewrażliwionej dziewczyny, to koniecznie powinien zaopatrzyć się w Magic Butt.

Jest to nad wyraz interaktywna tapeta dla telefonów z systemem Android. Po jej ustawieniu na ekranie głównym krągły obiekt będzie podatny zarówno na potrząsanie telefonem, jak i rozciąganie palcami po ekranie. Najlepiej możliwości Magic Butt prezentuje zamieszczony niżej materiał wideo:

Magic Butt - Interactive Android live wallpaper

Tego rodzaju tapeta w niejednej dziewczynie wzbudzi zazdrość. Narzędzie było testowane na wielu urządzeniach i powinno działać na wszystkich Androidach o wersji co najmniej 2.1. Po jej pobraniu z Marketu należy na homescreenie wejść w Ustawienia, następnie Tapeta, Aktywna tapeta i wybrać świeżo zainstalowaną pozycję.

Aplikacja Magic Butt dostępna jest w Android Markecie za około trzy złote. Jeżeli to dla kogoś za duży wydatek, to dodam, że za Magic Butt stoją polscy deweloperzy, a grafika w tle to zdjęcie z plaży w Międzyzdrojach wykonane podczas Campusu Akademickiego Studenciak 2011 :)

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)