Bardzo ciekawy Pinball na Androida [wideo]

Bardzo ciekawy Pinball na Androida [wideo]

Bardzo ciekawy Pinball na Androida [wideo]
Zbyszek Kowal
22.02.2011 06:00, aktualizacja: 22.02.2011 07:00

Flippery, nazywane przez niektórych Pinballem, to jedne z najstarszych gier, jakie znam. Elektroniczne wersje wspomnianych automatów są branży mobile od bardzo dawna. Dziwnym trafem w Android Markecie trudno było znaleźć dobry symulator. Teraz pojawił się Pinball Deluxe!

Wprawdzie w sklepie Google’a można znaleźć kilka dobrych pozycji z tego gatunku, ale trzeba za nie zapłacić. Nierzadko kilkanaście złotych. Pinball Deluxe jest dostępny za darmo, a poziomem wykonania przerasta konkurencję o kilka lat świetlnych. Zobaczcie zresztą sami:

Jak widać, gra oprócz ładnej, trójwymiarowej grafiki dopasowuje się do każdego modelu telefonu lub tabletu. Powinna bez żadnych problemów śmigać na każdym urządzeniu wyposażonym w Androida 2.1 lub wyższym.

W Pinball Deluxe jest trzy stoły do gry (Carnival, Space, Underwater), które możecie przetestować sami, pobierając grę za darmo z Android Marketu. Paczuszka waży rozsądne 7,8 MB, więc nie powinno być żadnych problemów z pobraniem również przez 3G. Zostawcie swoją opinię w komentarzu pod wpisem.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)