Nietypowe porównanie Androida i iOS‑a [wideo]

Nietypowe porównanie Androida i iOS-a [wideo]
Krystian Bezdzietny

30.01.2012 11:00, aktual.: 30.01.2012 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Słynną zabawę w puszczanie kaczuszek na tafli wody zna pewnie każdy z Was. Dam sobie też uciąć rękę, że nie ma Czytelnika, który by nie słyszał o iPhonie 4. Choć nie można by tego samego powiedzieć o telefonie HTC Desire HD, to zakładam, że przynajmniej 70% naszych Czytelników wie, co to za smartfon. A teraz spróbujcie połączyć ze sobą te trzy zjawiska.

Otóż pewien Chińczyk, najwyraźniej posiadacz zarówno iPhone'a 4, jak i HTC Desire HD, znudzony wszelkimi irracjonalnymi bataliami pomiędzy iOS-em a Androidem postanowił rozstrzygnąć, która platforma jest najlepsza. Rozstrzyganiu sporu posłużyła tafla wody -Chińczyk stwierdził, że popuszcza sobie kaczuszki:

Jego zdaniem zwyciężył iOS, ponieważ iPhone odbił się kilka razy więcej niż konkurent. Jak można zauważyć na wideo, radości było co nie miara. Jednak pierwsze, co mi się nasuwa na myśl, to fabryki Foxconn, w których Chińczycy składają iPhone'y. Takie kaczuszkowanie to idealny kontrast dla tego, co wypisują co jakiś czas portale bijące na alarm w sprawie warunków pracy w "fabrykach śmierci".

Źródło: phonearena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)