Bazaar - Cydia dla Windows Phone

Strona głównaBazaar - Cydia dla Windows Phone
11.12.2011 12:46
Bazaar - Cydia dla Windows Phone
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

W Cydii znajdują się aplikacje, które nie mają szansy pojawić się na półkach App Store. Z platformy przypominającej Cydię, Bazaar, mogą teraz korzystać użytkownicy smartfonów z Windows Phone.

Cydia to aplikacja, w której deweloperzy z całego świata zamieszczają najróżniejsze modyfikacje systemu, czyli coś, na co Apple nigdy by nie pozwolił w swoim App Storze. Ponadto w Cydii bardzo często pojawiają się aplikacje z różnych powodów nieprzyjęte w oficjalnym sklepie z aplikacjami dla iOS. Teraz z czegoś na kształt Cydii mogą korzystać właściciele smartfonów z Windows Phone.

Idea aplikacji Bazaar jest bardzo zbliżona do idei Cydii. Stworzono ją po to, aby deweloperzy mogli w niej zamieszczać aplikacje homebrew, które można instalować wyłącznie po wcześniejszym odblokowaniu oprogramowania. Bazaar oferuje użytkownikom wiele ciekawych funkcji, a mianowicie:

  • tworzenie własnego konta;
  • zarządzanie ulubionymi aplikacjami, możliwość ich ściągania, instalowania;
  • system ocen i komentarzy dla aplikacji;
  • dodawanie własnych aplikacji do Bazaaru poprzez stronę internetową;
  • przeglądanie zasobów Bazaaru przez stronę internetową.

Niestety, na razie z Bazaaru nie mogą korzystać użytkownicy odblokowanego systemu przy pomocy ChevronWP7. Narzędzie dostępne jest wyłącznie dla tych, którzy mają w następujące ROM-y: DTF, NextGen lub Deepshining Custom ROM

Więcej o Bazaarze dla Windows Phone przeczytacie na forum XDA Developers, skąd można pobrać to narzędzie.

Źródło: redmondpie

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)