Będzie film o życiu Jobsa

Będzie film o życiu Jobsa
10.10.2011 10:30
Będzie film o życiu Jobsa
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Odejście sternika Apple’a ma wpływ na wiele dużych i małych rzeczy. Tuż po śmierci Jobsa ze sklepów wykupiono niemal wszystkie charakterystyczne czarne golfy, w których lubił chodzić Steve. Sony Pictures natomiast planuje nakręcić film o życiu Jobsa.

Z pewnością będzie to kasowe przedsięwzięcie. Film ma być oparty na oficjalnej biografii Jobsa spisanej przez Waltera Isaacsona. Dodatkowo scenariusz powstaje przy udziale znajomych i współpracowników szefa firmy Apple, tak aby oddać jak najwięcej szczegółów z życia wielkiego wizjonera.

Media sugerują, że główną rolę może zagrać Noah Wyle (polskiej publiczności znany z serialu "Ostry Dyżur"), który w 1999 roku wcielił się już w Jobsa w filmie "Piraci z Krzemowej Doliny". Cały film możecie zobaczyć poniżej w oryginalnej wersji językowej.

Trzeba przyznać, że Wyle wypadł wtedy bardzo pozytywnie. Jak podoba się Wam taka kandydatura? A może obsadzilibyście w tej roli kogoś zupełnie innego? Dajcie znać, co myślicie o całej sprawie w komentarzu pod wpisem.

Źródło: CultofMac

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)