Beyond Ynth w Android Markecie [wideo]

Beyond Ynth w Android Markecie [wideo]

Beyond Ynth w Android Markecie [wideo]
Zbyszek Kowal
15.11.2011 18:00, aktualizacja: 15.11.2011 19:00

Jedna z ciekawszych produkcji FDG Entertainment pojawiła się właśnie w Android Markecie. Beyond Ynth jakiś czas temu podbił serca użytkowników iOS-a. Czy podobnie będzie z wersją na Androida? Dodatkowo twórcy mają dla graczy świąteczny i - co najważniejsze - darmowy prezent.

Beyond Ynth to jednen z hitów sklepu Apple’a. Nawet w naszym kraju gra przez dłuższy czas utrzymywała się w pierwszej trójce najlepszych gier na iPhone’a. Nic w tym jednak dziwnego, fizyka gry oraz poziom zagadek do rozwiązania to prawdziwy majstersztyk. Zerknijcie zresztą sami na poniższy filmik.

Gracz steruje małym robaczkiem, którego głównym zadaniem jest pozbieranie diamentów w każdej z 80 przygotowanych przez producenta plansz. Jak widać na powyższym filmiku, trzeba się nieźle napocić, aby przejść kolejne levele. Fizyka w tej grze odgrywa naprawdę istotną rolę.

Produkcja gry trwała ponad rok, ale efekt jest rewelacyjny. Od dwóch dni grę można pobrać również z Android Marketu w cenie przekraczającej nieco 13 złotych. Zanim jednak skusicie się na dzieło FDG Entertainment, warto zagrać w świąteczną, darmową edycję Beyond Ynth.

Źródło: AndroidPolice

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)