Bez limitu teraz w T-Mobile na kartę i Heyah. Orange będzie ostatnie

Bez limitu teraz w T-Mobile na kartę i Heyah. Orange będzie ostatnie17.10.2012 17:00
T-Mobile
T-Mobile
Mateusz Żołyniak

T-Mobile postanowiło dorównać do ofert prepaidowych "no limit" wprowadzonych parę dni temu przez Plusa i Playa. Operator w T-Mobile i Heyah wprowadza nielimitowane i bezpłatne połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych.

Klienci Heyah z nowej oferty będą mogli skorzystać od piątku (tj. 19 października), a użytkownicy T-Mobile na kartę na możliwość prowadzenia nielimitowanych rozmów do wszystkich po doładowaniu poczekają do przyszłego tygodnia. Oferta T-Mobile działa na podobnej zasadzie do promocji w sieciach Play i Plus. Liczba dni "bez limitów" zależna jest od kwoty doładowania, a szczegóły prezentuje poniższa tabelka:

Oferta bez limitu w T-Mobile na kartę i Heyah
Oferta bez limitu w T-Mobile na kartę i Heyah

Podobnie jak w przypadku konkurencyjnych ofert nielimitowane rozmowy i SMS-y w T-Mobile i Heyah będą wykorzystywane przed wszystkimi pakietami i usługami dodatkowymi. W przeciwieństwie jednak do oferty Plusa nie trzeba będzie ich aktywować żadnymi kodami.

[solr id="komorkomania-pl-132032" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://komorkomania.pl/5272,oferty-no-limits-w-plusie-i-play-na-karte-za-doladowania" _mphoto="nowa-formula-4-0-w-play--5a8c48c.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2832[/block]

Miłą dla użytkowników ciekawostką jest możliwość łączenia promocji. W przypadku Heyah nieograniczone rozmowy do wszystkich sieci będzie można połączyć np. z ofertą bezpłatnych rozmów przez cały miesiąc ze wszystkimi w Heyah po doładowaniu konta kwotą co najmniej 30 zł. Z kolei w T-Mobile na kartę klienci po doładowaniu konta będą mogli korzystać z oferty nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz otrzymywać podwojenie każdego doładowania dzięki ofercie 2x Więcej na konto.

T-Mobile niczym szczególnym nie zaskoczyło. Sieć wyrównała do poziomu wyznaczonego przez Plusa i Play, co z pewnością wyjdzie na dobre użytkownikom prepaidów. Szczególnie że mogą oni łączyć oferty promocyjne (np. podwojone doładowanie z T-Mobile na kartę).

[solr id="komorkomania-pl-131838" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://komorkomania.pl/5300,po-co-nam-smartfony-skoro-boimy-sie-mobilnego-internetu" _mphoto="smartphone-t-mobile-1318-3a46ff2.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2833[/block]

Jako ostatni konkurencyjną ofertę zaprezentuje pomarańczowy operator, co niedawno zapowiedział Wojtek Jabczyński na blogu Orange Polska (o czym wspominał Tomek).

Wrócił temat kopiarek i wyścigu, kto pierwszy, czyli mamy prepaidową powtórkę z ofert no limit. To dla Was świetny news, bo tylko na tym zyskacie. Dzięki pomysłowi konkurencji nasi marketingowcy mają teraz bardzo pracowity weekend i pewnie nie tylko oni. Dzieje się i dobrze. Do takiej deklaracji pewnie już się przyzwyczailiście, więc tylko potwierdzam, że na pewno zareagujemy na nowe oferty. Jak, tego jeszcze nie mogę dokładnie powiedzieć. Praca wre.

Nie liczyłbym jednak na nic szałowego ze strony Orange. Oferty no limit (szczególnie te w abonamentach) nie są zbyt korzystne dla operatorów, więc pomarańczowi zapewne wprowadzą podobną propozycję bez żadnych innowacyjnych pomysłów. Patrząc na szybkość odpowiedzi na rynkowe zmiany polskich operatorów, można wnioskować, że rywale i tak błyskawicznie wyrównaliby do nowego, niższego poziomu. Status quo musi być przecież zachowany...

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)