Bezpłatny dostęp do aplikacji Windows Phone 7 w smartfonach LG

LG
LG
Tomasz Hamryszak

03.11.2010 19:36, aktual.: 03.11.2010 20:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O współpracy LG Electronics z Microsoftem wiadomo już nie od dzisiaj. Tym razem koreański producent poinformował o przygotowaniu niespodzianki, która zapewne ucieszy posiadaczy jego najnowszych smartfonów.

Koncepcją obu firm jest bezpłatne udostępnienie użytkownikom aplikacji do najnowszych telefonów LG. Posiadacze takich modeli, jak Swift 7 czy Optimus 7Q, będą mogli pobierać 10 darmowych aplikacji co 60 dni, których łączna wartość może wynosić nawet 30 dolarów. Bezpłatne programy będziemy mogli pobierać za pośrednictwem centrum aplikacji LG.

Współpraca z firmą LG zapewnia korzystną sytuację dla klientów i programistów, a także umożliwia udostępnianie wysokiej jakości gier i aplikacji przeznaczonych dla systemu Windows Phone 7.

Brandon Watson

Przedstawiciele firm nie zdradzają na razie, jakiego dokładnie oprogramowania możemy się spodziewać. Wiadomo natomiast, że będą to przeróżnego rodzaju aplikacje, zaczynając od obsługi portali społecznościowych, a kończąc na grach.

Nowy pomysł LG oraz Microsoftu zainteresuje również twórców oprogramowania. Projektanci aplikacji przeznaczonych dla najnowszego systemu zyskają nowe możliwości marketingowe oraz zasoby, które ułatwią promowanie ich rozwiązań. Autorzy niektórych programów skorzystają ze wsparcia promocyjnego dzięki obecności w materiałach marketingowych LG Electronics i w Windows Phone Marketplace.

Ponadto koreańska firma będzie oferować swoim użytkownikom bezpłatny dostęp do aplikacji, które zostaną przez nią opracowane. Programy te poza Windows Phone Marketplace będą także dostępne w centrum aplikacji LG, a na początek udostępnione zostaną takie tytuły, jak: Type'n'Walk, Voice SNS, czy Subway AR.

Jak widać, LG postanowiło mocno powalczyć o przyszłych klientów, zdecydowanych na zakup urządzenia z Windows Phone 7. Jaka będzie odpowiedź ze strony konkurencji?

Źródło: LG

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)