Biedronka uruchomiła nową aplikację. Zaoszczędzisz, potrząsając smartfonem

Strona głównaBiedronka uruchomiła nową aplikację. Zaoszczędzisz, potrząsając smartfonem
31.05.2022 09:31
Biedronka uruchomiła nową aplikację. Zaoszczędzisz, potrząsając smartfonem

Biedronka oddała w ręce klientów nową aplikację, która wesprze ich przy wyborze najkorzystniejszych cenowo produktów. Wprowadzono w niej szereg funkcji usprawniających codzienne zakupy, a także oferty spersonalizowane. Aplikację można już pobrać za darmo z App Store oraz Google Play.

Nowa aplikacja Biedronki na sprawić, że codzienne zakupy staną się dla jej klientów prawdziwą przyjemnością. Jej użytkownicy mogą liczyć na wiele korzystnych okazji cenowych, dzięki którym w ich portfelach zostanie więcej pieniędzy.

"Stworzyliśmy aplikację, aby ułatwić zakupy naszym klientom. Aby mogli wybrać najkorzystniejsze oferty i sprawdzić w czasie zakupów informacje na temat produktów. Liczymy, że dzięki temu klienci będą jeszcze bardziej zadowoleni z zakupów w Biedronce, a w ich koszykach znajdą się potrzebne im produkty w niskich cenach" – wyjaśnia Marek Złakowski, Dyrektor ds. Rozwoju Relacji z Klientem i Cyfryzacji sieci Biedronka.

Twój Zniżkomat – nowa aplikacja Biedronka!

Podstawowe zalety nowego e-narzędzia to m.in.:

  • wirtualna karta Moja Biedronka,
  • płatności Blikiem bez kodu,
  • oferty spersonalizowane: „Tylko dla Ciebie” - od poniedziałku do piątku jedna dodatkowa spersonalizowana oferta ważna od następnego dnia; „Shakeomat” – raz dziennie produkt-niespodzianka, również spersonalizowany oraz „Wybrane dla Ciebie” z aktualnej gazetki
  • skaner cen wszystkich produktów dostępnych w sklepach sieci,
  • historia transakcji,
  • gazetki z ofertą handlową,
  • możliwość uzyskania szybkiego kontaktu z Biurem Obsługi Klienta (telefonicznie i mailowo).

Najciekawszym rozwiązaniem wydaje się tzw. "Shakeomat". Jest to indywidualna oferta projektowana na bieżąco na bazie preferencji zakupowych danego klienta. Produkty oferowane w jej ramach będą objęte specjalnymi rabatami. Aby aktywować ofertę, należy wejść do aplikacji, kliknąć okienko z tą ofertą, a następnie potrząsnąć smartfonem, tak aby licznik w aplikacji wskazał 100 proc.

Dzięki temu rozwiązaniu klienci mogą codziennie liczyć na nowe atrakcyjne oferty przygotowane przez sieć Biedronka. Dodatkowo, aplikacja poinformuje nas o dostępności towaru w naszym ulubionym, najczęściej odwiedzanym sklepie.

Konrad Siwik, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)