Biedronka z nową aplikacją. Sprawdzisz, czy produkt jest dostępny w sklepie

Biedronka z nową aplikacją. Sprawdzisz, czy produkt jest dostępny w sklepie

Biedronka z nową aplikacją. Sprawdzisz, czy produkt jest dostępny w sklepie
Miron Nurski
21.03.2022 18:34, aktualizacja: 21.03.2022 19:34

Nowa aplikacja Biedronki jest już gotowa, ale klientom ma zostać udostępniona "wkrótce".

Aplikacja Twoja Biedronka jest mocno zaniedbana. Choć licznik pobrań wersji na Androida pokazuje aktualnie zakres 1-5 mln, średnia ocen to skromne 1,7/5. Użytkownicy skarżą się na nieintuicyjny interfejs, kapryśne działanie lub nawet problemy z uruchomieniem apki.

Ostatnia aktualizacja została wydana w lipcu 2019, a więc grubo ponad 2,5 roku temu. Okazuje się jednak, że czas ten został wykorzystany na opracowanie nowej wersji od zera.

Twoja Biedronka: nowa wersja aplikacji na smartfony. Co nowego?

Jedną z kluczowych funkcji nowych aplikacji ma być wyszukiwarka produktów w sklepach, które - jak wiadomo - różnią się asortymentem. Będzie można łatwo ustalić, w której Biedronce w okolicy znajduje się poszukiwana rzecz.

Apka ma także w jakiś sposób umożliwić klientom współtworzenie produktów Biedronki, a także dać dostęp do nowych, mniej standardowych form promocyjnych. No i ma to być oczywiście pełnoprawna, cyfrowa wersja karty lojalnościowej Moja Biedronka.

Nowa odsłona programu ma ponadto zapewnić lepszy kontakt z centrum obsługi klienta.

Twórcy obiecują, że niespodzianek i niestandardowych funkcji w aplikacji Twoja Biedronka jest więcej, ale na razie chcą je utrzymać w tajemnicy.

Przedstawiciele Biedronki w rozmowie z serwisem Wiadomości Handlowe potwierdzili, że apka jest już gotowa, ale jej debiut został opóźniony najpierw przez "trudną sytuację makroekonomiczną", a następnie wojnę w Ukrainie.

Dokładne terminy nie padły, ale odświeżona apka Twoja Biedronka ma odgrywać istotną rolę w strategii na rok 2022, więc powinna się pojawić wkrótce.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)