Bike Baron do pobrania za darmo z App Store

Bike Baron do pobrania za darmo z App Store
Zbigniew Kowal

23.10.2014 17:56, aktual.: 23.10.2014 19:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za Bike Baron przemawiają liczby, których nie można pominąć. Gra była swego czasu numerem jeden w ponad 75 krajach na świecie. Sama aplikacja natomiast została pobrana ponad 8 milionów razy ze sklepu Apple’a. Teraz i Wy możecie za darmo sprawdzić dlaczego dzieło Mountain Sheep jest tak popularne.

Bike Baron to kolejny i chyba najlepszy klon popularnej Elasto Manii. Podobnie jak w kultowej grze, tak i tutaj naszym zadaniem jest pokonywanie na motocyklu kolejnych tras z różnymi przeszkodami. Podczas każdego przejazdu musimy zbierać gwiazdki a także uważać na to, aby nasz Baron nie stracił życia wykonując tricki.

Obraz

Aplikacja oferuje ponad 145 plansz do pokonania, które pod względem poziomu trudności bardzo się od siebie różnią. Trzeba przyznać że level designerzy przygotowali fenomenalne levele. Co najważniejsze, żywotność gry jest bardzo duża dzięki kreatorowi własnych plansz. Stworzone przez graczy poziomy (ponad 660 tysięcy w oficjalnej bazie!) można pobrać także do gry.

Oprawa audiowizualna stoi na najwyższym, światowym poziomie. Plansze przygotowano z dużym rozmachem. Całość uzupełniona jest o wsparcie dla urządzeń wyposażonych w wyświetlacze Retina oraz paczkę osiągnięć w usłudze Game Center.

Bike Baron - iPad 2 - NZ - HD Gameplay Trailer

Bike Baron to z pewnością jedna z ciekawszych promocji w tym tygodniu jakie można znaleźć w App Store. Jeżeli macie zatem chwilkę wolnego czasu, to warto pobrać aplikację za darmo ze sklepu Apple’a.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)