Black Month w Play. Sieć oferuje 3 miesiące abonamentu za darmo

Black Month w Play. Sieć oferuje 3 miesiące abonamentu za darmo

Black Month w Play. Sieć oferuje 3 miesiące abonamentu za darmo
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Kowasz
09.11.2021 16:39, aktualizacja: 09.11.2021 17:39

Nadchodzący Czarny Piątek zachęca wybrane sieci do wprowadzenia nowej oferty dla obecnych i przyszłych klientów. Nie inaczej jest z Play, który w ramach akcji Black Month oferuje trzy miesiące bezpłatnego abonamentu.

Żeby skorzystać z promocji Play, klient musi podpisać nową umowę lub ją przedłużyć. Oferta obowiązuje także dla osób, które chcą przenieść swój numer do tej sieci lub zdecydować się na przejście z karty lub MIX-a na abonament.

Propozycja Play

W przypadku zdecydowania się na nowy numer, klient zobowiązany jest do podpisania umowy na 24 miesiące. W jej ramach może otrzymać co najmniej 3 GB internetu (w ramach najtańszej oferty), nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS. Po skończeniu darmowego okresu promocyjnego, koszt abonamentu wynosi 35 złotych za miesiąc.

Droższa oferta, za 45 złotych od 4 miesiąca, daje użytkownikowi dodatkowe 5 GB internetu do wykorzystania. Najciekawszą ofertą wydaje się być Oferta M, która nie tylko daje nielimitowany internet w telefonie (w tym 60 GB z pełną prędkością) czy nielimitowane rozmowy, ale również Play Now, czyli wirtualną telewizję. Za taki zestaw klient musi zapłacić 60 złotych miesięcznie, począwszy od 4 miesiąca umowy.

Homebox dla wymagających

Najbardziej kompleksową ofertą jest propozycja Homebox w ramach której klient może liczyć na nielimitowany internet w telefonie (150 GB przy pełnej prędkości), a także nielimitowane rozmowy i SMSy, telewizję Play Now, ale i domowy internet bez limitu (200 GB z pełną prędkością). Tutaj jednak, z okazji Black Friday, pierwsze trzy miesiące dla osoby zainteresowanej nie są za darmo, a za 10 złotych. Po zakończeniu promocji, konsument płaci 90 złotych za każdy miesiąc.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)