BlackBerry 9800 Bold na nowych zdjęciach [wideo]

BlackBerry 9800 Bold na nowych zdjęciach [wideo]
Paweł Żmuda

06.06.2010 12:14, aktual.: 06.06.2010 14:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Projektanci telefonów z linii BlackBerry należą raczej do konserwatywnych. Komórki od RIM rzadko zaskakują swoim wyglądem. Mają być proste i funkcjonalne. Nowy slider BlackBerry 9800 Bold odchodzi jednak od standardowego wyglądu urządzeń RIM. Sprzęt po raz kolejny pojawił się w sieci. Tym razem, możemy oglądać go naprawdę dobrych zdjęciach, przy okazji możemy popatrzeć na całkiem ciekawą prezentację nowego BlackBerry OS 6.0.

[url=http://komorkomania.pl/17752,blackberry-bold-9800-po-raz-pierwszy-na-filmie-wideo]BlackBerry Bold 9800 po raz pierwszy na filmie [wideo]

[/url]

Nowy model firmy RIM dostał się w ręce redakcji serwisu BerryTimes.cn. Dzięki temu, możemy zobaczyć go na najlepszych - jak do tej pory - zdjęciach. Prawdopodobnie, komórka będzie wyposażona w 512 MB pamięci RAM oraz baterię o pojemności 1380 mAh, niestety, nie wiadomo jaki procesor zamontowano wewnątrz.

Obraz

Fanów komórkowej fotografii ucieszy to, że nowy model umożliwi nam wykonywanie zdjęć aparatem 5 Mpix. Mam nadzieję, że będzie znacznie lepszy niż w poprzednim Boldzie. Popatrzmy na dość długą prezentację systemu BlackBerry OS 6.0. Niestety, klip nagrano w języku chińskim.

Dzięki Łukasz za podesłania informacji.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)