BlackBerry Bold 9800 po raz pierwszy na filmie [wideo]

BlackBerry Bold 9800 po raz pierwszy na filmie [wideo]
Paweł Żmuda

09.05.2010 10:57, aktual.: 09.05.2010 12:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka dni temu w Sieci pojawił się pierwszy slider z linii BlackBerry oznaczony numerem 9800. Komórka nie została jeszcze oficjalnie zaprezentowana przez koncern RIM, ale już teraz możemy obejrzeć jej działanie na pierwszym klipie wideo. Zapraszamy do oglądania.

[url=http://komorkomania.pl/17850,blackberry-chce-pokonac-ipada]

BlackBerry chce pokonać iPada?[/url]

Telefon jest pierwszym smartfonem RIM z pełną, wysuwaną klawiaturą QWERTY. Komórka ma zostać oparta o najnowszą wersję systemu system BlackBerry OS, oznaczoną numerem 6.0. Wszystko wskazuje na to, że słuchawka stanie się uzupełnieniem serii Bold.

Jakość klipu wideo jest znacznie lepsza, niż zdjęć, które pojawiły się na Komórkomanii na początku maja. Teraz możemy mieć pewność, że BlackBerry 9800 faktycznie istnieje i nikt nie robił sobie z nas niewybrednych żartów.

Niestety, cały czas musimy opierać się na nieoficjalnych pogłoskach dotyczących modelu. Nikt nie przedstawił jeszcze oficjalnej specyfikacji telefonu, daty premiery, ani przewidywanej ceny urządzenia. Miejmy nadzieje, że już wkrótce model zostanie zaprezentowan przez samego producenta.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)