BlackBerry pracuje nad rozsuwanym telefonem z zakrzywionym ekranem i fizyczną klawiaturą!

Strona głównaBlackBerry pracuje nad rozsuwanym telefonem z zakrzywionym ekranem i fizyczną klawiaturą!
03.03.2015 11:42
Nieokreślony jeszcze model BlackBerry
Nieokreślony jeszcze model BlackBerry
Źródło zdjęć: © Twitter
Kamil Zawiślak
Kamil Zawiślak

Tego się nie spodziewaliśmy: nowy smartfon BlackBerry będzie mieć zakrzywiony ekran.

Jeden z przedstawicieli BlackBerry pokazał zainteresowanym prototyp urządzenia jedynie na chwilę i zapowiedział, że jeszcze w tym roku telefon ma trafić do sprzedaży. Niestety nie wiadomo kiedy dokładnie miałoby to nastąpić. Nie znamy nawet nazwy urządzenia...

Mimo to, ze zdjęcia można co nieco wywnioskować. Widać, że telefon ma ekran zagięty z obu stron – skojarzenia z Galaxy S6 Edge jak najbardziej wskazane. Zdaje się, że pod wyświetlaczem widać trzy przyciski, ale nie wiadomo czy będą one fizyczne czy dotykowe. Oczywiście trzeba pamiętać, że na zdjęciu jest prototyp, a finalny produkt może się radykalnie od niego różnić.

412145642417488806

Ciekawie zapowiada się fizyczna klawiatura, która przypomina tą z BlackBerry Classic. Nie wiemy, czy opisywany telefon odziedziczy funkcje z nietuzinkowego Passporta, a mogłoby być naprawdę ciekawie.

John Chen nie zamierza stawać do walki z Androidem czy iOS. Nawet z urządzeniami z Windows Phone BlackBerry nie ma szans. Tworzy więc produkty niszowe i może być w tym jakaś metoda.

Źródło: Engadget

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)