BlackBerry Slider z dotykowym ekranem?

BlackBerry Storm2
BlackBerry Storm2
Karolina Adamus

03.03.2010 17:00, aktual.: 03.03.2010 18:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blog BlackBerry Leaks natknął się na nieoficjalne zdjęcia przedstawiające nowy model telefonu firmy RIM. Sądząc po wyglądzie, smartfon prawdopodobnie będzie następcą BlackBerry Strom2. Nowością w ofercie producenta ma być budowa w typu slider i wysuwana klawiatura QWERTY.

Trudno stwierdzić, czy zdjęcia, które otrzymał blog BB Leaks są autentyczne. Jak zwykle bywa w przypadku podobnych wycieków, zdjęcia są niezbyt wyraźne i prezentują jedynie ogólny zarys telefonu. Jeśli wierzyć przeciekowi nowy smartfon RIM ma być pierwszym w historii firmy modelem wyposażonym w wysuwaną klawiaturę QWERTY. Slider ma oferować dotykowy trackpad oraz wbudowane w obudowę telefonu klawisze nawigacyjne ułatwiające obsługę menu.

Patrząc na zdjęcia telefonu można zauważyć podobieństwo do dotykowego modelu Storm2 producenta. Nowy smartfon może być więc jego następcą i otrzymać nazwę Storm3. BB Leaks wspomina również o nazwie BlackBerry Slider pochodzącej od budowy telefonu.

W Internecie krążą plotki na temat specyfikacji telefonu. Urządzenie ma podobno oferować system w wersji 6.0, obsługę sieci GSM, WiFi oraz ekran o rozdzielczości 360 x 480 pikseli, prawdopodobnie dotykowy wykonany w technologii SurePress.

fot.  bbleaks.com
fot. bbleaks.com

Źródło: bbleaks.com

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)