BlackBerry Storm 3 zaplanowany na koniec roku, Storm 4 na 2011

BlackBerry Storm 2
BlackBerry Storm 2
Karolina Adamus

12.05.2010 12:00, aktual.: 12.05.2010 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blog Tested uzyskał nowe informacje na temat dwóch kolejnych dotykowych smartfonów firmy RIM. Producent szykuje następców dla BlackBerry Storm 2, który pojawił się na rynku w listopadzie zeszłego roku. Model Storm 3 jest już w końcowej fazie przygotowań. Storm 4 z kolei, który ma być podobno długo oczekiwaną odpowiedzią RIM na iPhone'a, pojawi się w sklepach dopiero w 2011 roku.

BlackBerry Storm 3, jak dowiedział się Tested, jest właśnie w ostatniej fazie przygotowań i powinien być gotowy do wypuszczenia na rynek już w trzecim kwartale tego roku, ostatecznie w czwartym. Smartfon ma być wyposażony w najnowszą odsłonę systemu BlackBerry w wersji 6.0 oraz technologię SurePress, która podobno została znacznie ulepszona i działa lepiej niż w poprzednich Stormach. Blog nie wspomina jeszcze o specyfikacji smartfona, która do czasu premiery może ulec zmianie.

Co dziwne strona podaje więcej informacji na temat modelu Storm 4, który planowany jest dopiero na 2011 rok. Smartfon ma być najbardziej zaawansowanym technicznie telefonem wśród linii Storm. Urządzenie ma oferować 5-megapikselowy aparat, akcelerometr, kompas (magnetometr) oraz wbudowany, ulepszony moduł GPS. Źródło Tested nie podało, czy Storm 4 podobnie, jak inne modele tej serii będzie wyposażony w technologię SurePress.

Źródło: Tested

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)