Blade Lords - polska bijatyka na silniku Unreal Engine 3! [wideo]

Blade Lords - polska bijatyka na silniku Unreal Engine 3! [wideo]
Zbyszek Kowal

02.02.2013 13:30, aktual.: 02.02.2013 14:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polacy potrafią robić dobre gry na urządzenia mobilne, wiemy o tym nie od dziś. Wszyscy doskonale znają produkty Inifnite Dreams, 11 Bit Studios czy Vivid Games. Na rynku działają też inni, a ich gry śmiało mogą konkurować z światową czołówką. Poznajcie Blade Lord, nietuzinkową i darmową bijatykę z Polski.

Polacy potrafią robić dobre gry na urządzenia mobilne, wiemy o tym nie od dziś. Wszyscy doskonale znają produkty Inifnite Dreams, 11 Bit Studios czy Vivid Games. Na rynku działają też inni, a ich gry śmiało mogą konkurować z światową czołówką. Poznajcie Blade Lord, nietuzinkową i darmową bijatykę z Polski.

Firma Playsoft Games z Gdańska tworzeniem gier na Facebooka oraz urządzenia mobilne zajmuje się już od 8 lat. Niestety, do tej pory nie miałem przyjemności zagrać w żadną produkcję tej ekipy. Portfolio wygląda jednak bardzo ciekawie, a najnowsza produkcja Blade Lords, to prawdziwe arcydzieło!

Obraz

Uwielbiam wszelkiej maści bijatyki. Wychowałem się na Mortal Kombat, Tekkenie czy Street Fighterze. Dlatego też z przyjemnością pobrałem Blade Lords na swojego iPada (aplikacja jest uniwersalna) i oddałem się bez reszty grze.

Twórcy gry reklamują swoje dzieło jako pierwszą bijatykę typu freemium. Tutaj należy dodać, że znacznie wcześniej na rynku pojawiło się Blood & Glory. Nie mniej jednak, polska produkcja jest pierwszym mordobiciem w klasycznym tego słowa znaczeniu. Produkcja Glu Mobile zamiast przycisków i wirtualnej gałki oferowała mechanikę walki rodem z Infinity Blade.

Obraz

Blade Lords zatem to pierwsza gra swojego gatunku zaprojektowana wyłącznie na urządzenia mobilne. Gra jest łatwo dostępna i intuicyjna, a przy tym wiernie odtwarza szereg cech towarzyszących najlepszym bijatykom. Koneserzy gatunku oraz niedzielni gracze z pewnością docenia walory nowej aplikacji.

Produkt Playsoft Games jest też pierwszą klasyczną bijatyką, która wykorzystuje technologię Unreal Engine 3 na urządzeniach mobilnych. Ten potężny silnik pozwala grze zaoferować czystą i fascynującą grafikę ze znakomitymi postaciami i krajobrazami 3D. Graczom dane jest walczyć w świątyniach prastarych miast czy też na zielonych polnych ścieżkach.

Blade Lords - Official Launch Trailer - iPhone/iPad

Gra oferuje unikalne doświadczenia poprzez rozmaite misje. Rozwijamy cechy swojego wojownika poprzez uczestnictwo w pojedynkach. Można modyfikować jego wygląd oraz odblokowywać coraz potężniejsze bronie i ekwipunek, aby podołać starciom o stale wzrastającej trudności.

[solr id="komorkomania-pl-142369" _url="http://komorkomania.pl/4679,wyciekly-informacje-na-temat-asphalt-8-infinity-wideo" _mphoto="asphalt-8-android-1-660x-2751eed.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3489[/block]

Możecie wierzyć lub nie, ale Blade Lords zapewnia wiele godzin rozrywki dla każdego gracza, nawet tego który nie kochał wcześniej bijatyk. Jak na grę typu freemium przystało, w aplikacji znajdziecie szereg mikrotransakcji, ale nie są one niezbędne do komfortowego grania. Grę można pobrać z App Store za darmo na iPada lub iPhone’a. Gorąco polecam!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)