Bladelords Fighting Revolution - przyjemna bijatyka na iPhone’a od polskiego producenta

Bladelords  Fighting Revolution - przyjemna bijatyka na iPhone’a od polskiego producenta
Zbigniew Kowal

01.08.2014 15:55, aktual.: 02.08.2014 16:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firmę Playsoft Games z Gdańska możecie kojarzyć z takich produkcji jak Tour de France lub gry Suarez Soccer Bite, o której rozpisywały się rodzime oraz światowe media. Polski producent potrafi jednak coś więcej, aniżeli tylko bazować na jednorazowych wydarzeniach sportowych. Panowie i Panie poznajcie Bladelords Fighting Revolution.

Komorkomania od zawsze starała się wspierać rodzimych twórców gier. Zarówno tych małych, jak również duże studia o uznanej marce. Playsoft Games nie zalicza się do liderów branży gier mobilnych, ale być może dzięki Fighting Revolution ta sytuacja wkrótce się zmieni.

Obraz

W opinii polskiego producenta, Fighting Revolution to najbardziej zaawansowana mobilna bijatyka typu free-to-play na rynku. Od czasu swojej premiery w 2013 roku gra Blade Lords zbierała bardzo dobre recenzje, stąd decyzja o stworzeniu jej kontynuacji z nowymi funkcjami i przede wszystkim z polską wersją językową.

Dzięki Bladelords Fighting Revolution gracze jeszcze lepiej mogą ujawnić swoją wewnętrzną naturę wojownika. Gra zanurza ich bowiem w średniowiecznych i japońskich światach oraz prowadzi przez epickie walki i wiele godzin szalonej gry. Intuicyjny gameplay zaprojektowany specjalnie pod urządzenia mobilne oraz bogata zawartość powinny zadowolić zarówno zwolenników gier hardcorowych jak i casualowych.

Obraz

Gra jest łatwo dostępna i intuicyjna, a przy tym wiernie odtwarza szereg cech towarzyszących najlepszym bijatykom. Koneserzy gatunku oraz niedzielni gracze z pewnością docenią walory nowej aplikacji. Napędzana przez silnik Unreal Engine 3 aplikacja oferuje czystą i fascynującą grafikę ze znakomitymi postaciami i krajobrazami 3D.

Obraz

Grę można pobrać za darmo z App Store i każdy kto chociaż trochę zagrywał się w takie gry jak Tekken, Mortal Kombat czy Street Fighter powinien spróbować swoich sił w Bladelords Fighting Revolution. Oczywiście cały czas należy pamiętać o tym, że główny nacisk położono na mikrotrasnakcje, z których jednak nie trzeba koniecznie korzystać.

P.S - Twórcy pracują już na wersją dla telefonów z systemem Android. Ma ona pojawić się jeszcze w 2014 roku. Polacy myślą również o platformie Windows Phone i nie jest wykluczone, że w przyszłości pojawi się wersja na system Microsoftu.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)