Blizzard zapowiedział pierwszy dodatek do Hearthstone. Czym zaskoczy graczy Goblins vs Gnomes?

Blizzard zapowiedział pierwszy dodatek do Hearthstone. Czym zaskoczy graczy Goblins vs Gnomes?

Blizzard zapowiedział pierwszy dodatek do Hearthstone. Czym zaskoczy graczy Goblins vs Gnomes?
Zbigniew Kowal
10.11.2014 16:31, aktualizacja: 10.11.2014 17:31

Przyjemnie jest patrzeć jak gry karciane przeżywają renesans na urządzeniach mobilnych. Miliony graczy którzy wcześniej nie mieli styczności z tym gatunkiem gier, teraz zarywa noce aby kompletować silniejsze decki. Nieprzespanych dni będzie więcej, bowiem Blizzard oficjalnie zapowiedział pierwszy dodatek do Hearthstone’a.

Hearthstone: Heroes of Warcraft to bez wątpienia lider w kategorii gier karcianych na tabletach oraz PC. Zgodnie z ostatnimi informacjami, w grę zagrało już ponad 20 milionów graczy. Łączny czas poświęcony rozgrywce przekroczył już grubo ponad 2 miliardy godzin. Dość powiedzieć, że ja sam również zostałem dziełem Blizzardu oczarowany i sporo swojego wolnego czasu (wybacz Clash of Clans) poświeciłem na pojedynkowaniu się z innymi graczami z całego świata.

Obraz

Większość pojedynków podąża utartym schematem. Przeciwnik zagrywa kartę, ty starasz się ją eliminować. Potem, zagrywasz swoją, a on niweluje twoje działania. Wszystko do momentu, kiedy któraś ze stron zagra mocniejszą kartę lub popełni drobny błąd w obliczeniach. Pojawienie się rozszerzenia Goblins vs Gnomes ma wywrócić całą rozgrywkę do

góry nogami.

Czym zatem będzie dodatek Goblins vs Gnomes? Przede wszystkim będzie to ponad 100 nowych kart oferujących sporo nowych taktyk karcianych. Jak nietrudno się domyśleć, w głównej roli wystąpią pomysłowe Gnomy, konstruktorzy potężnych mechów oraz nieco szalone Gobliny zdolne do wysadzenia całego decku w kilku ruchach.

Obraz

Nowe karty (kilka z nich możecie zobaczyć na dołączonych screenach) będzie można wygrać na arenie lub kupić za wirtualne pieniądze gromadzone za wygrane w pojedynkach oraz wykonywanie zadań dziennych. Naturalnie nieco bogatsi gracze będą mogli również zakupić karty za pośrednictwem mikrotranskacji. Niestety Blizzard nie ujawnił konkretów na temat sugerowanej ceny.

Kiedy pierwsze rozszerzeni do Hearthstone: Heroes of Warcraft to pojawi się na rynku? Dokładny daty również nie ujawniono. Wiadomo tylko że Goblins vs Gnomes zadebiutuje pod koniec roku, być może w ten sam dzień w którym ujrzymy androidową wersję gry. Jeżeli nie mieliście okazji jeszcze zagrać w karciankę Bizzardu, to zachęcam do pobrani darmowej aplikacji z App Store. Co ważne, gra może pochwalić się polską wersją językową, co znacznie ułatwia rozpoczęcie zabawy.

Hearthstone Goblins vs Gnomes Intro Trailer

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)