Bloodnote [giveaway]

Bloodnote [giveaway]
Zbyszek Kowal

25.02.2012 11:17, aktual.: 25.02.2012 12:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nadciśnienie to choroba nie tylko starszych osób, wymagająca codziennej kontroli ciśnienia. Pomoże w tym użyteczna aplikacja, na którą rozdajemy dziś promo kody.

BloodNote to aplikacja do codziennego notowania i kontrolowania ciśnienia krwi, dzięki której każdy może mieć zawsze pod ręką aktualne dane. Za pomocą przejrzystych diagramów (3 okręgi, wysokie ciśnienie, niskie i puls) można w prosty sposób przekazać dane swojemu lekarzowi lub bliskim. Można spokojnie zapomnieć o papierowych książeczkach lub innych formach notowania.

Zapisując wskazania prosto do telefonu, mamy je zawsze przy sobie. Prosty i ciekawy interfejs pozwala w czytelny sposób kontrolować wskazania, a intuicyjny kalendarz przypomni o systematyczności. Aplikację można pobrać z App Store w cenie 1,59 euro.

GIVEAWAY

Dzięki uprzejmości producenta aplikacji mamy do rozdania 10 promo kodów. Warto aby tematem zainteresowały się osoby, które rzeczywiście mają problemy z ciśnieniem. Dla pozostałych „łowców kodów” będzie to aplikacja zbędna. Standardowo prosimy o zostawienie komentarza o treści „Chcę Bloodnote”. Pierwsze dziesięć wpisów nagrodzimy po jednym kodzie.

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Ake [giveaway]
Zbyszek Kowal
Webbies [giveaway]
Zbyszek Kowal
Komentarze (0)