bluconnect Max w Tak Taku - internet bez ograniczeń?

bluconnect Max w Tak Taku - internet bez ograniczeń?
19.05.2010 11:44
bluconnect Max w Tak Taku - internet bez ograniczeń?
Mateusz Żołyniak
Mateusz Żołyniak

Tak Tak, jako pierwszy na rynku telefonów na kartę, wprowadza otwarty dostęp do sieci przy niskiej, zryczałtowanej opłacie. Dzięki nowej usłudze blueconnect Max od dzisiaj (19 maja) klienci Tak Taka i Tak Tak Fona będą mogli swobodnie korzystać z Internetu w komórce, za który zapłacą 9 złotych miesięcznie.

blueconnect Max to oferta, w której użytkownik płaci stałą kwotę niezależnie od czasu, jaki poświęca na surfowanie po Internecie oraz bez względu na ilość pobranych danych. Dzięki temu bez potrzeby analizowania kosztów, użytkownicy Tak Taka i abonenci Tak Tak Fona będą mieli otwarty dostęp do swojej poczty i codziennych informacji oraz stałą dostępność online na serwisach społecznościowych.

Usługę można włączyć wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści MAX pod numer 8010. Uruchomienie blueconnect Max zostanie potwierdzone SMS-em, a z konta klienta zostanie pobrana kwota 9 zł. Od tego momentu użytkownik będzie korzystał z dostępu do Internetu w telefonie komórkowym przez 30 kolejnych dni, z prędkością przesyłania danych 1Mb/s. Po przekroczeniu 100MB transferu danych w miesiącu prędkość dostępu może zostać ograniczona do 16kb/s. Taryfikacja transmisji w ramach usługi odbywa się, co 100kB (przy osobnym naliczaniu danych odbieranych i wysyłanych). Po upływie wskazanego terminu oferta zostanie automatycznie przedłużona na kolejne 30 dni.

Więcej informacji o blueconnect Max dostępne będzie na stronie operatora.

Od siebie dodam, że oferta co prawda nie zachwyca (szczególnie ograniczenie transferu po przekroczeniu progu 100MB), ale jest kolejnym, dobrym ruchem spóźnionej Ery w pogodni za konkurencją. Być może już wkrótce znacznie wzrosną także limity danych w ofertach abonamentowych...

Źródło: informacja prasowa Era

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)