Stało się. Komunikator ze Star Treka trafia do przedsprzedaży

Stało się. Komunikator ze Star Treka trafia do przedsprzedaży

Stało się. Komunikator ze Star Treka trafia do przedsprzedaży
Źródło zdjęć: © Star Trek
Konrad Błaszak
12.07.2015 15:33, aktualizacja: 12.07.2015 17:33

Dla fanów seriali czy filmów często różne firmy przygotowują prawdziwe perełki w postaci gadżetów, które pojawiały się na ekranie. Teraz maniacy serii Star Trek mogą zamówić prawdziwy rarytas, -komunikator z którego korzystali bohaterowie.

Rozumiem pasję do kolekcjonowania rzeczy z ulubionych seriali czy filmów. Sam mam setki kart z Dragon Ballem, a w planach kupno samochodu, w którym zakochałem się oglądając "Szybkich i wściekłych". Fanów serii Star Trek może za to przekonać komunikator, z którego korzystali bohaterowie.

Lata temu telefony z klapką były bardzo modne i wiele osób chciało je mieć, właśnie ze względu na ich budowę. Dobrze pamiętam jak wiele osób marzyło o tym, żeby odbierać rozmowy otwierając je jednym precyzyjnym ruchem, czyli tak jak najfajniejsi bohaterowie amerykańskich seriali. Podobne urządzenie pojawiło się już wcześniej, a dokładnie w Star Treku, który ma miliony fanów na całym świecie. Bohaterowie tej serii do komunikacji używali specjalnego urządzenia przypominające swoim wyglądem telefon z klapką. Jeśli kiedykolwiek marzyliście o takim gadżecie, to teraz możecie spełnić swoje marzenie, ponieważ w przedsprzedaży pojawił się właśnie Bluetooth Star Trek Communicator, który został stworzony przez firmę The Wand Company.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Jest to akcesorium, które można podłączyć do telefonu za pomocą łączności Bluetooth. Dzięki temu gadżetowi można odbierać połączenia, streamować muzykę oraz odtwarzać oryginalne dźwięki i fragmenty rozmów z serialu. Nie jest tego wiele, ale wyglądem zdecydowanie nadrabia małą funkcjonalność. Jest to dokładna replika oryginału wykonana z aluminium, którą można ładować bezprzewodowo. Koszt takiego gadżetu to 149,99 dolarów (ok. 560 złotych) i dostępny on będzie w styczniu przyszłego roku. Na razie można zamówić go przedpremierowo, chociażby na tej stronie.

Nigdy nie byłem fanem Star Treka, ale cieszę się, że takie gadżety trafiają na rynek. W końcu pojawi się coś, co trafi w mój gust i wydam ostatnie pieniądze na gadżet, który kompletnie nie będzie mi potrzebny, ale za to będę mógł spełnić swoje dziecięce marzenia.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)