Bonecruncher Soccer dla platformy bada OS! [wideo]

Bonecrucher Soccer
Bonecrucher Soccer
Simblog.pl

19.10.2010 15:04, aktual.: 19.10.2010 17:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wkrótce dla smartfonów działających pod kontrolą platformy bada ukaże się kolejna produkcja Distinctive Developments. Deweloperzy, który mają już swój udział w rozwoju Samsung Apps (stworzyli m.in. Hockey Nations), przedstawili Bonecruncher Soccer. Dzięki niej spojrzymy na piłkę nożną z nieco innej strony.

Nowa produkcja programistów ma ukazać graczowi - jak to nazwali autorzy - "pierwotną wersję sportu", w której zasady nam znane nie istnieją. Piłkarz, którym będziemy sterować, zostanie przeniesiony na stadion w grafice 3D. Jego zadanie to bieg do przodu (atak) i omijanie przy tym pachołków oraz obrońców. Sprint do bramki przeciwnika wypadałoby zakończyć strzałem na bramkę. Nie inaczej jest w tym przypadku.

Bonecruncher Soccer oferuje szereg funkcji, które mają zapewnić graczowi niespotykane doświadczenia, a współpraca z Sheffield United Academy to gwarancja pięknych i - co najważniejsze - realistycznych animacji (Motion Capture) zawodników. Ponadto gracz otrzyma możliwość dostosowania wyglądu swojego piłkarza od stóp do głów.

W aplikacji Distinctive Developments do przejścia będziemy mieli aż 40 poziomów, co powinno zapewnić rozrywkę na kilka godzin. Dodatkowo w Bonecruncher Soccer twórcy jako bonus dodali tryb wykonywania rzutów wolnych (i karnych). Zgodnie z tym, co można zobaczyć na filmiku poniżej, aplikacja dla platformy bada powinna być dostępna jeszcze w październiku.

Przedruk z Bada-OS.info.

bada-os.info
bada-os.info

Źródło: bada-os.info

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)