Bonus w Orange. Rozmowy i SMS‑y bez limitu i 5 GB internetu

Smartfon może służyć cyberprzestępcom. Uważaj na oszustwa SMS
Smartfon może służyć cyberprzestępcom. Uważaj na oszustwa SMS
Źródło zdjęć: © Pixabay

03.08.2023 07:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klienci Orange na kartę mogą cieszyć się z kolejnej promocji, którą przygotował dla nich operator. Za doładowanie konta można teraz zyskać nielimitowane rozmowy i SMS-y i 5 GB internetu. Jest jeden warunek.

Orange przygotował kolejną promocję dla klientów, którzy korzystają z oferty na kartę. Tym razem można skorzystać z darmowych nielimitowanych rozmów i SMS-ów, a także odebrać pakiet internetowy 5 GB. Aby otrzymać ten bonus, należy doładować konto za pośrednictwem internetu.

Doładowanie, które umożliwi skorzystanie z promocji, można zrealizować na dwa sposoby. Pierwsza możliwość to skorzystanie z dedykowanego serwisu doładowania.orange.pl. Druga opcja to z kolei skorzystanie z aplikacji Mój Orange, która pozwala na zarządzanie swoim kontem w Orange.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Warunkiem skorzystania z promocji jest doładowanie konta za kwotę co najmniej 30 zł. Promocja "Darmowe Bez Limitu + 5 GB po doładowaniu online" pozwoli cieszyć się prezentami przez pięć dni. Oferta dedykowana jest użytkownikom Orange na kartę w taryfach Free na kartę, POP, YES i IoT.

Klienci, którzy korzystają natomiast z usług: "Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB" lub "Rozmowy SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB" otrzymają dodatkowe 5 GB do obecnego pakietu.

Bonus aktywuje się automatycznie po zrealizowaniu doładowania konta. Z promocji skorzystać można od 2 do 31 sierpnia 2023 r. i dedykowana jest ona tylko użytkownikom Orange na kartę. Będzie ona aktywowana najpóźniej w ciągu 24 godzin od chwili doładowania, a potwierdzeniem jej włączenia jest SMS zwrotny. Ważność środków wynikających z promocji można sprawdzić w aplikacji Mój Orange.

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)