Bonusy od Orange abonament i na kartę. Sprawdź, co możesz dostać

Bonusy od Orange abonament i na kartę. Sprawdź, co możesz dostać

Bonusy dla klientów Orange
Bonusy dla klientów Orange
Źródło zdjęć: © GETTY | SOPA Images
02.06.2023 08:07, aktualizacja: 27.06.2023 14:46

Orange przygotował bonusy dla swoich klientów. Skorzystać mogą zarówno ci, którzy korzystają z oferty na kartę, jak i użytkownicy ofert na abonament. Oferta dotyczy też abonentów nju mobile.

Klienci Orange mogą skorzystać z kilku bonusów. Warto zapoznać się z przygotowaną przez pomarańczowego operatora ofertą i sprawdzić, z których pakietów można skorzystać. Otrzymać można m.in. bonus w postaci dużego pakietu internetowego na całe lato.

Orange chwali się nową ofertą, która skierowana jest do klientów indywidualnych i biznesowych na abonament, a także do klientów nju na abonament i nju na kartę. Wszystkie te osoby mogą skorzystać z bonusowej oferty darmowych 100 GB internetu. Orange informuje, że pakiet jest na całe lato, w rzeczywistości obowiązuje do końca szkolnych wakacji, czyli do 31 sierpnia 2023 r.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Darmowe 100 GB w Orange i nju mobile. Jak aktywować?

Aby aktywować darmowy pakiet, klienci Orange na abonament mogą wysłać SMS na numer 80111 o treści 100GB. Inną możliwością jest skorzystanie z aplikacji Mój Orange, gdzie aktywować można różne tego rodzaju bonusy, w tym m.in. 30 GB w ramach cyklu "Środy z Mój Orange".

Użytkownicy ofert nju na abonament i nju na kartę mogą aktywować bonusowy pakiet, wysyłając SMS na numer 80855 o treści 100GB. Na każdym numerze można aktywować bonus tylko raz. Aktywacja jest bezpłatna i można jej dokonać do końca czerwca.

Darmowe rozmowy, SMS-y i MMS-y w Orange na kartę

Z okazji Dnia Dziecka skorzystać mogą też klienci Orange na kartę. Nie da się jednak ukryć, że dla nich przygotowano mniej kuszącą ofertę. Mogą oni bowiem skorzystać z rozmów, SMS-ów i MMS-ów bez limitu i 7 GB transferu danych przez 7 dni.

Aby aktywować bonus, klienci taryf Orange YES, Orange POP i Orange Free na Kartę muszą wysłać SMS o treści DZIECKO pod numer 364. Klienci z usługą "Nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich + pakiet GB" muszą wysłać SMS PREZENT pod numer 364, sprawi to, że obecny cykl usługi wydłuży się o 7 dni i doda 7 GB. Osoby, które korzystają z taryfy Zawsze Bez Limitu, mogą aktywować bonus, wysyłając SMS o treści NIESPODZIANKA pod numer 364. Otrzymają oni nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y na 7 dni i 3,5 GB. Bonusy są dostępne też w aplikacji Mój Orange.

Kumulacja gigabajtów w Orange na kartę

Orange informuje też o zmianach w ofercie "Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB". Od teraz, z usługi w wersji jednorazowej, gigabajty nie przepadają po wygaśnięciu ważności usługi. Są one przechowywane przez 31 dni. Jeśli klienci włączą ponownie usługę bez limitu (jednorazowo lub cyklicznie), to zgromadzone gigabajty wrócą i zsumują się z nowym pakietem. W usługach cyklicznych czas na wykorzystanie skumulowanych gigabajtów wydłużono z kolei z 31 do 93 dni.

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)