Brakuje ci kalkulatora na iPadzie? Sprawdź darmową alternatywę!

Brakuje ci kalkulatora na iPadzie? Sprawdź darmową alternatywę!
31.03.2014 06:29
Brakuje ci kalkulatora na iPadzie? Sprawdź darmową alternatywę!
Zbigniew Kowal
Zbigniew Kowal

Brak natywnej aplikacji do wykonywania prostych obliczeń na iPadzie to z pewnością powód do uszczypliwości dla przeciwników Apple'a. Ten brak można jednak uzupełnić, zaglądając do App Store. Tak się akurat składa, że jeden z najlepszych kalkulatorów można właśnie pobrać bezpłatnie.

W sklepie Apple'a jest sporo różnego rodzaju kalkulatorów. Począwszy od zwykłych, wyposażonych w klawiaturę numeryczną, poprzez te bardziej zaawansowane, służące do wykresów matematycznych. Część z nich jest darmowa (z wyświetlanymi reklamami), za inne trzeba zapłacić.

412078897367352230

Calculator Pro to dwanaście kalkulatorów w jednym. Nie jest to zwykłe liczydło. Można śmiało powiedzieć, że jest to zaawansowany program, który umożliwia wykonywanie operacji algebraicznych na funkcjach matematycznych oraz graficzną prezentację wykresów funkcji. Taki mały komputerek matematyczny, który zawsze będzie w waszej kieszeni. Śmiało można zastąpić nim zwykły kalkulator.

Interfejs aplikacji różni się w zależności od wybranego widoku. W pionowym wyświetlany jest uproszczony model z zestawem cyfr i podstawowych działań. Tryb poziomy to bardziej zaawansowane narzędzie, w którym dostępne są funkcje trygonometryczne, potęgi czy budowanie zadań z użyciem nawiasów.

412078897367548838

Aplikacja ma wiele dodatkowych opcji, takich jak konwerter walut (automatycznie pobierany jest kurs online) czy przelicznik miar oraz wag. O zaletach Calculator PRO możecie przekonać się sami, pobierając go za darmo z App Store. Promocja może skończyć się w każdej chwili, więc się pospieszcie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)